align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Kalcer Radomlje 1:1 (0:1)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 110
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Matoša Martin
   2. pomočnik: Brezovar Nejc
   Delegat: Bezjak Dušan
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  3  Umek Klemen (K)
  4  Kunc Domen
  5  Gregorič Domen
  6  Koblar Jan
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  13  Cijan Klemen
  14  Kobal Andraž
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  0 
  1  Duščak Nejc (V)
  2  Železnikar Jaka
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  6  Perne Rok
  7  Halili Arber
  8  Cvelfer Domadenik Jan (K)
  9  Marinko Jernej
  10  Vidmar Miha
  23  Kern Mark
  27  Skrbinšek Žan
  Rezervni igralci
  11  Žnideršič Kevin
  12  Nabergoj Anže (V)
  15  Barukčić Klemen
  16  Mozetič Vasja
  17  Nabergoj Ambrož
  Rezervni igralci
  13  Štruklec Luka
  14  Dacar Mitja
  15  Arh Anže
  16  Gere Andrej
  17  Krpič Primož
  18  Djukić Marko
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:1 8 - Humar Kevin (60')
   Kalcer Radomlje
   0:1 9 - Marinko Jernej (27')
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    8 - Humar Kevin (42')
    10 - Čižmešija Tomislav (59')
   Kalcer Radomlje
    2 - Železnikar Jaka (35')
    8 - Cvelfer Domadenik Jan (62')
    14 - Dacar Mitja (73')
    4 - Šuštar Janez (81')
    17 - Krpič Primož (81')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Barukčić Klemen
       14 - Kobal Andraž
  58'     11 - Žnideršič Kevin
       2 - Kodelja Enej
  82'     17 - Nabergoj Ambrož
       8 - Humar Kevin
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Dacar Mitja
       9 - Marinko Jernej
  65'     13 - Štruklec Luka
       27 - Skrbinšek Žan
  80'     17 - Krpič Primož
       23 - Kern Mark
  89'     18 - Djukić Marko
       7 - Halili Arber
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan