align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Kalcer Radomlje 1:1 (0:1)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 110
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Matoša Martin
   2. pomočnik: Brezovar Nejc
   Delegat: Bezjak Dušan
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime Rojen
  1  Bajc Luka (V) 13.11.96
  2  Kodelja Enej 11.11.96
  3  Umek Klemen (K) 15.01.96
  4  Kunc Domen 07.09.97
  5  Gregorič Domen 06.04.97
  6  Koblar Jan 03.06.97
  8  Humar Kevin 09.04.96
  9  Masten Nik 24.12.97
  10  Čižmešija Tomislav 04.04.96
  13  Cijan Klemen 09.05.96
  14  Kobal Andraž 22.09.97
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime Rojen
  0 
  1  Duščak Nejc (V) 21.11.98
  2  Železnikar Jaka 23.07.96
  4  Šuštar Janez 12.04.97
  5  Cerar Matej 13.06.97
  6  Perne Rok 06.09.97
  7  Halili Arber 28.10.96
  8  Cvelfer Domadenik Jan (K) 05.11.96
  9  Marinko Jernej 02.08.97
  10  Vidmar Miha 16.06.97
  23  Kern Mark 03.03.96
  27  Skrbinšek Žan 06.05.96
  Rezervni igralci
  11  Žnideršič Kevin 15.04.96
  12  Nabergoj Anže (V) 19.01.99
  15  Barukčić Klemen 18.06.97
  16  Mozetič Vasja 06.06.97
  17  Nabergoj Ambrož 02.06.97
  Rezervni igralci
  13  Štruklec Luka 16.08.97
  14  Dacar Mitja 02.09.97
  15  Arh Anže 13.07.97
  16  Gere Andrej 17.02.97
  17  Krpič Primož 15.11.96
  18  Djukić Marko 05.02.97
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:1 8 - Humar Kevin (60')
   Kalcer Radomlje
   0:1 9 - Marinko Jernej (27')
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    8 - Humar Kevin (42')
    10 - Čižmešija Tomislav (59')
   Kalcer Radomlje
    2 - Železnikar Jaka (35')
    8 - Cvelfer Domadenik Jan (62')
    14 - Dacar Mitja (73')
    4 - Šuštar Janez (81')
    17 - Krpič Primož (81')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Barukčić Klemen
       14 - Kobal Andraž
  58'     11 - Žnideršič Kevin
       2 - Kodelja Enej
  82'     17 - Nabergoj Ambrož
       8 - Humar Kevin
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Dacar Mitja
       9 - Marinko Jernej
  65'     13 - Štruklec Luka
       27 - Skrbinšek Žan
  80'     17 - Krpič Primož
       23 - Kern Mark
  89'     18 - Djukić Marko
       7 - Halili Arber
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
20. krog 20.05.17
Škofja Loka : Kondor Godešič 2 : 2
Visoko : Bohinj 2 : 1
JuRentA Bitnje : Žiri 1 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Naklo 2 : 0
Niko Železniki : Preddvor 5 : 0
Zarica Kranj B : Britof 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan