align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 06.09.14
   TEKMA: Svoboda - Škofja Loka 5:3 (1:2)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda Ljubljana    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Renko David
   1. pomočnik: Langus Luka
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime Rojen
  1  Japič Matic (V) 30.03.97
  2  Krupljanin Danijel 25.09.96
  3  Flerin Žiga 17.06.96
  4  Vaupotič Tilen 10.08.97
  5  Nuhanovič Eni 12.02.96
  6  Redžič Emir 23.12.96
  7  Založnik Anže 06.09.96
  8  Angov Dejan (K) 21.12.97
  9  Judež Klemen 26.06.97
  10  Nuhanovič Edi 12.02.96
  11  Kekić Teo 10.01.97
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Novak Sergej 12.08.99
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Mrak Žiga 08.02.98
  5  Dragojević Stefan 16.03.97
  6  Raspet Matevž 02.11.97
  7  Frelih Andraž (K) 19.08.96
  8  Oblak Anže 14.12.96
  9  Kustec Rudi 27.07.97
  10  Novak Nejc 08.03.96
  11  Prosen Žiga 12.05.97
  Rezervni igralci
  12  Čefarin David (V) 28.09.96
  13  Ikanović Denis 10.09.97
  14  Parkelj Jernej 26.09.97
  15  Bojović Timotej 26.07.96
  16  Kalar Nakov Luka 13.01.97
  Rezervni igralci
  14  Pogačnik Bor 21.03.96
  15  Suljić Haris 06.01.96
   TRENER
   Svoboda
   Škofja Loka
   STRELCI
   Svoboda
   1:2 9 - Judež Klemen (41')
   2:3 10 - Nuhanovič Edi (62')
   3:3 15 - Bojović Timotej (80')
   4:3 10 - Nuhanovič Edi (89')
   5:3 9 - Judež Klemen (91')
   Škofja Loka
   0:1 9 - Kustec Rudi (15')
   0:2 10 - Novak Nejc (33')
   1:3 11 - Prosen Žiga (52')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    2 - Krupljanin Danijel (18')
    4 - Vaupotič Tilen (48')
    9 - Judež Klemen (58')
    6 - Redžič Emir (66')
   Škofja Loka
    6 - Raspet Matevž (77')
    3 - Mustafoski Emrah (80')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  59'     13 - Ikanović Denis
       7 - Založnik Anže
  62'     15 - Bojović Timotej
       11 - Kekić Teo
  85'     14 - Parkelj Jernej
       6 - Redžič Emir
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  22'     14 - Pogačnik Bor
       7 - Frelih Andraž
  74'     15 - Suljić Haris
       11 - Prosen Žiga
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
16. krog 27.04.17
SIJ Acroni Jesenice : Žiri 2 : 1
JuRentA Bitnje : Bohinj 0 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan