align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 06.09.14
   TEKMA: Svoboda - Škofja Loka 5:3 (1:2)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda Ljubljana    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Renko David
   1. pomočnik: Langus Luka
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Krupljanin Danijel
  3  Flerin Žiga
  4  Vaupotič Tilen
  5  Nuhanovič Eni
  6  Redžič Emir
  7  Založnik Anže
  8  Angov Dejan (K)
  9  Judež Klemen
  10  Nuhanovič Edi
  11  Kekić Teo
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Novak Sergej
  3  Mustafoski Emrah
  4  Mrak Žiga
  5  Dragojević Stefan
  6  Raspet Matevž
  7  Frelih Andraž (K)
  8  Oblak Anže
  9  Kustec Rudi
  10  Novak Nejc
  11  Prosen Žiga
  Rezervni igralci
  12  Čefarin David (V)
  13  Ikanović Denis
  14  Parkelj Jernej
  15  Bojović Timotej
  16  Kalar Nakov Luka
  Rezervni igralci
  14  Pogačnik Bor
  15  Suljić Haris
   TRENER
   Svoboda
   Škofja Loka
   STRELCI
   Svoboda
   1:2 9 - Judež Klemen (41')
   2:3 10 - Nuhanovič Edi (62')
   3:3 15 - Bojović Timotej (80')
   4:3 10 - Nuhanovič Edi (89')
   5:3 9 - Judež Klemen (91')
   Škofja Loka
   0:1 9 - Kustec Rudi (15')
   0:2 10 - Novak Nejc (33')
   1:3 11 - Prosen Žiga (52')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    2 - Krupljanin Danijel (18')
    4 - Vaupotič Tilen (48')
    9 - Judež Klemen (58')
    6 - Redžič Emir (66')
   Škofja Loka
    6 - Raspet Matevž (77')
    3 - Mustafoski Emrah (80')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  59'     13 - Ikanović Denis
       7 - Založnik Anže
  62'     15 - Bojović Timotej
       11 - Kekić Teo
  85'     14 - Parkelj Jernej
       6 - Redžič Emir
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  22'     14 - Pogačnik Bor
       7 - Frelih Andraž
  74'     15 - Suljić Haris
       11 - Prosen Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan