align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 28.09.14
   TEKMA: NOGA Britof - Jadran Dekani 1:2 (0:2)
   Kraj: Britof pri Kranju - Nk Britof    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Langus Luka
   2. pomočnik: Manojlović Dejan
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Šupuk Kenan (V)
  2  Zavrl Kristjan
  4  Sedlar Mark
  5  Dimitrov Robert
  6  Kukavica Benjamin
  7  Pavlovič Aleš
  8  Jusufović Elvis
  9  Muzaferović Sean
  10  Boldin Tim (K)
  16  Sitar Tevž
  20  Tomić Petar
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Bertok Patrik
  3  Udovič Alen
  4  Jakovljević Nemanja
  5  Gerk Mihael (K)
  6  Pribac Gregor
  7  Kučinič Patrick
  8  Primožič Domen
  9  Rupnik Blaž
  10  Vežnaver Tilen
  11  Radišković Saša
  Rezervni igralci
  3  Djaković Dejan
  12  Knavs Klemen (V)
  13  Dedić Ervin
  14  Ademaj Klodian
  15  Bajželj Tom
  17  Godnič Matic
  Rezervni igralci
  12  Ražem Enej (V)
  13  Kreslin Timotej
  14  Vrčon Anže
  15  Gorela Rok
  16  Ščulac Žan
   TRENER
   NOGA Britof
   Jadran Dekani
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:2 7 - Pavlovič Aleš (65')
   Jadran Dekani
   0:1 3 - Udovič Alen (13')
   0:2 11 - Radišković Saša (28')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    10 - Boldin Tim (14')
    4 - Sedlar Mark (90')
   Jadran Dekani
    3 - Udovič Alen (82')
    10 - Vežnaver Tilen (90')
    5 - Gerk Mihael (93')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  31'     17 - Godnič Matic
       9 - Muzaferović Sean
  62'     14 - Ademaj Klodian
       6 - Kukavica Benjamin
  86'     13 - Dedić Ervin
       8 - Jusufović Elvis
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  89'     16 - Ščulac Žan
       10 - Vežnaver Tilen
  89'     15 - Gorela Rok
       11 - Radišković Saša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan