align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Brda 3:0 (2:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Pestotnik Sebastijan
   1. pomočnik: Brezovar Nejc
   2. pomočnik: Cerar Simon
   Delegat: Tomšič Jože
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Železnikar Jaka
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  7  Halili Arber
  8  Cvelfer Domadenik Jan
  9  Štruklec Luka
  10  Vidmar Miha
  17  Perne Rok
  23  Kern Mark
  27  Skrbinšek Žan
  99  Cakić Stefan (V,K)
   Brda
Priimek in ime
  1  Drašček Blaž (V)
  2  Pahor Kristjan
  3  Ferjančič Miha
  4  Lazar Kris
  5  Petrič Tilen (K)
  6  Kravanja Patrik
  7  Mlečnik Jan
  8  Torkar Miha
  9  Bizjak Žan
  10  Slokar Luci
  11  Leban Rijavec Jaša
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  6  Hemetek Matevž
  13  Marinko Jernej
  14  Dacar Mitja
  15  Korač Jasmin
  16  Ljubijankić Mirza
  20  Komatar Nejc
  Rezervni igralci
  14  Simčič Jakob
  15  Dizdarević Alen
  16  Peršič Aljoša
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Brda
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 10 - Vidmar Miha (23')
   2:0 9 - Štruklec Luka (42')
   3:0 8 - Cvelfer Domadenik Jan (78')
   Brda
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    9 - Štruklec Luka (50')
    27 - Skrbinšek Žan (70')
   Brda
    4 - Lazar Kris (20')
    2 - Pahor Kristjan (55')
    7 - Mlečnik Jan (63')
    9 - Bizjak Žan (70')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Brda
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  69'     15 - Korač Jasmin
       9 - Štruklec Luka
  69'     13 - Marinko Jernej
       7 - Halili Arber
  79'     20 - Komatar Nejc
       4 - Šuštar Janez
  87'     16 - Ljubijankić Mirza
       23 - Kern Mark
  87'     14 - Dacar Mitja
       27 - Skrbinšek Žan
   Brda
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Simčič Jakob
       10 - Slokar Luci
  72'     16 - Peršič Aljoša
       9 - Bizjak Žan
  81'     15 - Dizdarević Alen
       11 - Leban Rijavec Jaša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan