align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - Birsa&Matavž Bilje 0:2 (0:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Ivančna Gorica    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Lukšič Jan
   1. pomočnik: Lukšič Benjamin
   2. pomočnik: Poplašen Mladen
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Berus Kristjan
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Boh Luka
  6  Salčinovič Alen
  7  Marčetič Jurij
  8  Piškurič Luka
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  19  Gale Denis
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  2  Kodelja Enej
  3  Umek Klemen (K)
  4  Kunc Domen
  5  Barukčić Klemen
  6  Silič Anej
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  12  Bajc Luka (V)
  13  Cijan Klemen
  15  Nabergoj Ambrož
  Rezervni igralci
  12  Dremelj Blaž
  13  Bebar Šabić Emanuel
  14  Zupančič Jan
  15  Zaletelj Luka
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže
  7  Mozetič Vasja
  11  Žnideršič Kevin
  14  Gregorič Domen
  16  Koblar Jan
  17  Kobal Andraž
  20  Beltram Luka
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 9 - Masten Nik (58')
   0:2 9 - Masten Nik (85')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    4 - Vintar Jure (34')
    11 - Maschke Jan (51')
    8 - Piškurič Luka (75')
   Birsa&Matavž Bilje
    8 - Humar Kevin (45')
    10 - Čižmešija Tomislav (80')
    6 - Silič Anej (83')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  54'     11 - Žnideršič Kevin
       4 - Kunc Domen
  61'     14 - Gregorič Domen
       15 - Nabergoj Ambrož
  70'     16 - Koblar Jan
       2 - Kodelja Enej
  87'     17 - Kobal Andraž
       9 - Masten Nik
  89'     7 - Mozetič Vasja
       10 - Čižmešija Tomislav
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan