align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 28.09.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Šenčur 0:1 (0:0)
   Kraj: Ljublana-Vižmarje - Maksov gaj    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Klun Ivan
   1. pomočnik: Tozan Mateo
   2. pomočnik: Smajila Andrej
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Novak Gal
  3  Okorn Anže
  4  Zupanc Blaž
  5  Vukšinič Gregor
  6  Fužir Lenart
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Mujakić Edvin
  11  Marenče Jan
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Ferlan Rok
  3  Jefimić Boro
  4  Gašperlin Rok
  5  Sirk Aljoša
  6  Strašek Rok
  7  Novak Luka
  8  Tominc Nejc (K)
  9  Kern Gregor
  11  Vrtač Nik
  20  Zupančič Jure
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V)
  13  Škrbinc Jaka
  14  Mikić Sašo
  15  Rokavec Nejc
  16  Janevski Igor
  17  Koren Mark
  18  Januš Edvard
  Rezervni igralci
  13  Hadžirić Anis
  14  Bobnar David
  15  Celar Žiga
  16  Lipar Jan
  17  Vrtač Tim
  18  Zorman Maks
  30  Gorjanec Denis
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Šenčur
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Šenčur
   0:1 20 - Zupančič Jure (62')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    5 - Vukšinič Gregor (71')
    2 - Novak Gal (79')
   Šenčur
    5 - Sirk Aljoša (42')
    11 - Vrtač Nik (57')
    30 - Gorjanec Denis (92')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Šenčur
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Koren Mark
       11 - Marenče Jan
  46'     13 - Škrbinc Jaka
       10 - Mujakić Edvin
  70'     14 - Mikić Sašo
       7 - Brankovič David
  85'     16 - Janevski Igor
       6 - Fužir Lenart
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  61'     17 - Vrtač Tim
       11 - Vrtač Nik
  65'     15 - Celar Žiga
       3 - Jefimić Boro
  73'     30 - Gorjanec Denis
       8 - Tominc Nejc
  80'     18 - Zorman Maks
       2 - Ferlan Rok
  90'     16 - Lipar Jan
       9 - Kern Gregor
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan