align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 05.10.14
   TEKMA: Šenčur - Škofja Loka 1:0 (1:0)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Đokić Saša
   2. pomočnik: Slemc Tilen
   Delegat: Mrdjenovič Drago
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Gregorc Jan (V) 31.01.97
  2  Gašperlin Rok 13.02.96
  3  Celar Žiga 29.01.97
  4  Bobnar David 01.08.97
  5  Gorjanec Denis 04.01.96
  6  Lipar Jan 17.01.97
  7  Novak Luka 08.03.96
  8  Strašek Rok 19.07.96
  9  Zupančič Jure 14.09.96
  10  Tominc Nejc (K) 08.03.97
  11  Vrtač Nik 09.11.97
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Novak Sergej 12.08.99
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Mrak Žiga 08.02.98
  5  Dragojević Stefan 16.03.97
  6  Raspet Matevž 02.11.97
  7  Kustec Rudi 27.07.97
  8  Pogačnik Bor 21.03.96
  9  Prosen Žiga 12.05.97
  10  Novak Nejc (K) 08.03.96
  11  Oblak Anže 14.12.96
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V) 18.06.97
  13  Zorman Maks 27.06.96
  14  Jefimić Boro 20.08.97
  15  Sirk Aljoša 10.11.97
  16  Kern Gregor 30.08.97
  17  Vrtač Tim 24.07.96
  18  Ferlan Rok 26.07.97
  Rezervni igralci
  13  Suljić Haris 06.01.96
  14  Klemenčič Rok 25.11.97
  15  Košir Blaž 03.11.98
   TRENER
   Šenčur
   Škofja Loka
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 2 - Novak Sergej (4') AG
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Šenčur
    8 - Strašek Rok (50')
   Škofja Loka
    6 - Raspet Matevž (69')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  60'     16 - Kern Gregor
       6 - Lipar Jan
  66'     17 - Vrtač Tim
       11 - Vrtač Nik
  74'     18 - Ferlan Rok
       9 - Zupančič Jure
  83'     13 - Zorman Maks
       2 - Gašperlin Rok
  87'     15 - Sirk Aljoša
       8 - Strašek Rok
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  79'     13 - Suljić Haris
       9 - Prosen Žiga
  81'     15 - Košir Blaž
       7 - Kustec Rudi
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan