align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 05.10.14
   TEKMA: Roltek Dob - Arne Tabor 69 1:1 (0:0)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Balažič Alen
   1. pomočnik: Pezerović Branko
   2. pomočnik: Džinalić Almir
   Delegat: Jež Roman
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Volčini Gašper (K)
  5  Avbelj Luka
  7  Čebulj Tomaž
  8  Kotnik Matej
  10  Jurišič Matej
  12  Avsec Tadej (V)
  14  Škofljanc Gašper
  15  Zupančič Mitja
  16  Vasilić Uroš
  27  Skrbinek Anže
  39  Zagorec David
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Novak Gal
  3  Koren Mark
  4  Zupanc Blaž
  5  Okorn Anže
  6  Vukšinič Gregor
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Škrbinc Jaka
  11  Mikić Sašo
  Rezervni igralci
  18  Adilović Arnes
  19  Lepoglavec Jure
  Rezervni igralci
  13  Mujakić Edvin
  14  Erceg Rok
  15  Marenče Jan
  16  Janevski Igor
  17  Rokavec Nejc
  18  Januš Edvard
   TRENER
   Roltek Dob
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 16 - Vasilić Uroš (85')
   Arne Tabor 69
   0:1 9 - Prebil Jaka (77')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    39 - Zagorec David (8')
    10 - Jurišič Matej (9')
    7 - Čebulj Tomaž (88')
   Arne Tabor 69
    9 - Prebil Jaka (49')
    11 - Mikić Sašo (56')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  72'     18 - Adilović Arnes
       8 - Kotnik Matej
  72'     19 - Lepoglavec Jure
       14 - Škofljanc Gašper
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  23'     14 - Erceg Rok
       3 - Koren Mark
  67'     13 - Mujakić Edvin
       10 - Škrbinc Jaka
  81'     15 - Marenče Jan
       11 - Mikić Sašo
  90'     18 - Januš Edvard
       7 - Brankovič David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan