align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Jesenice-Bled 3:1 (3:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Matoša Martin
   1. pomočnik: Klančar Miha
   2. pomočnik: Ljutić Edis
   Delegat: Sulič Tomaž
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Nabergoj Ambrož
  3  Umek Klemen (K)
  4  Kunc Domen
  5  Gregorič Domen
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  13  Cijan Klemen
  18  Silič Anej
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Mencinger Jaka (V)
  4  Huseinbašić Senad (K)
  6  Semanić Ermin
  8  Medić Almir
  9  Huseinbašić Samir
  10  Pašić Armin
  13  Basta David
  20  Dragosavac Marko
  22  Crnović Arment
  42  Kadunc Andrej
  88  Rozman Simon
  Rezervni igralci
  7  Mozetič Vasja
  11  Žnideršič Kevin
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Kodelja Enej
  15  Kobal Andraž
  16  Gregorič Rene
  17  Koblar Jan
  Rezervni igralci
  14  Končnik Ažbe
  16  Suljanović Alen
  19  Hmeljak Uroš
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 8 - Humar Kevin (28')
   2:0 10 - Čižmešija Tomislav (34')
   3:0 9 - Masten Nik (40')
   Jesenice-Bled
   3:1 9 - Huseinbašić Samir (84')
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    18 - Silič Anej (80')
   Jesenice-Bled
    22 - Crnović Arment (27')
    10 - Pašić Armin (54')
    9 - Huseinbašić Samir (73')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Kodelja Enej
       2 - Nabergoj Ambrož
  46'     12 - Nabergoj Anže
       1 - Bajc Luka
  59'     11 - Žnideršič Kevin
       9 - Masten Nik
  66'     17 - Koblar Jan
       4 - Kunc Domen
  74'     15 - Kobal Andraž
       6 - Barukčić Klemen
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  29'     16 - Suljanović Alen
       20 - Dragosavac Marko
  66'     14 - Končnik Ažbe
       8 - Medić Almir
  82'     19 - Hmeljak Uroš
       6 - Semanić Ermin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan