align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 05.10.14
   TEKMA: Brda - Ivančna Gorica 1:2 (0:1)
   Kraj: Vipolže - Vipolže    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Pavšič Peter
   2. pomočnik: Ferjančič Robi
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Drašček Blaž (V)
  2  Pahor Kristjan
  3  Petrič Tilen
  4  Lazar Kris
  5  Drnovšček Andraž (K)
  6  Berlot Alen
  7  Mlečnik Jan
  8  Torkar Miha
  9  Slokar Luci
  10  Simčič Jakob
  11  Bizjak Žan
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Piškurič Luka
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Boh Luka
  6  Berus Kristjan
  7  Marčetič Jurij
  8  Mirt Matej
  9  Gale Denis
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  Rezervni igralci
  12  Blažič Matija (V)
  14  Peršič Aljoša
  15  Kravanja Patrik
  Rezervni igralci
  13  Bebar Šabić Emanuel
  14  Križman Aljaž Anton
  16  Salčinovič Alen
  17  Zaletelj Luka
   TRENER
   Brda
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Brda
   1:1 11 - Bizjak Žan (87')
   Ivančna Gorica
   0:1 10 - Smrekar Jan (37')
   1:2 11 - Maschke Jan (89')
   OPOMINJANI
   Brda
    10 - Simčič Jakob (51')
    11 - Bizjak Žan (62')
    2 - Pahor Kristjan (75')
    3 - Petrič Tilen (78')
   Ivančna Gorica
    2 - Piškurič Luka (42')
   IZKLJUČENI
   Brda
    10 - Simčič Jakob (57')
   Ivančna Gorica
    9 - Gale Denis (55')
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Peršič Aljoša
       7 - Mlečnik Jan
  66'     15 - Kravanja Patrik
       5 - Drnovšček Andraž
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  65'     16 - Salčinovič Alen
       7 - Marčetič Jurij
  74'     14 - Križman Aljaž Anton
       16 - Salčinovič Alen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan