align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Kalcer Radomlje 2:3 (1:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Bissachi Kole Aleksandar
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Zebec Srečko
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Ražem Enej (V)
  2  Bertok Patrik
  3  Rupnik Blaž
  4  Starc Vasja (K)
  5  Pribac Gregor
  6  Primožič Domen
  7  Kučinič Patrick
  8  Jakovljević Nemanja
  9  Vežnaver Tilen
  10  Cvetković Luka
  11  Zyba Dibran
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Železnikar Jaka
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  7  Halili Arber
  8  Cvelfer Domadenik Jan
  10  Vidmar Miha
  13  Štruklec Luka
  17  Perne Rok
  23  Kern Mark
  27  Skrbinšek Žan
  99  Cakić Stefan (V,K)
  Rezervni igralci
  13  Vrčon Anže
  14  Gorela Rok
  15  Radišković Saša
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  6  Hemetek Matevž
  9  Djukić Marko
  14  Marinko Jernej
  15  Korač Jasmin
  18  Kumer Andraž
  20  Komatar Nejc
   TRENER
   Jadran Dekani
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 4 - Starc Vasja (31')
   2:3 10 - Cvetković Luka (89')
   Kalcer Radomlje
   1:1 13 - Štruklec Luka (51')
   1:2 9 - Djukić Marko (72')
   1:3 14 - Marinko Jernej (78')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    5 - Pribac Gregor (23')
   Kalcer Radomlje
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  76'     15 - Radišković Saša
       11 - Zyba Dibran
  82'     14 - Gorela Rok
       7 - Kučinič Patrick
  82'     13 - Vrčon Anže
       9 - Vežnaver Tilen
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Korač Jasmin
       7 - Halili Arber
  59'     9 - Djukić Marko
       10 - Vidmar Miha
  66'     14 - Marinko Jernej
       23 - Kern Mark
  67'     20 - Komatar Nejc
       4 - Šuštar Janez
  80'     18 - Kumer Andraž
       2 - Železnikar Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan