align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 05.10.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - NOGA Britof 8:0 (3:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Nolimal Matevž
   1. pomočnik: Momčilović Dragan
   2. pomočnik: Pestotnik Sebastijan
   Delegat: Lajovic Jože
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Barukčić Mario
  4  Krasniqi Kevin
  5  Kulašević Amar
  6  Cvitić Pavao
  7  Krajšič Žan
  8  Mlinar Tilen (K)
  10  Sotenšek Jan
  11  Kazič Staš
  19  Đekić Aleksandar
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Šenk Gašper
  4  Sedlar Mark
  5  Dimitrov Robert
  6  Ademaj Klodian
  7  Kukavica Benjamin
  8  Bajželj Tom
  9  Jusufović Elvis
  10  Muzaferović Sean (K)
  17  Sitar Tevž
  20  Tomić Petar
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
  14  Merdanović Asim
  16  Fatimić Ramiz
  17  Fatimić Amir
  Rezervni igralci
  3  Djaković Dejan
  12  Šupuk Kenan (V)
  13  Šenk Rok
  14  Jankovec Jaka
  15  Hudovernik Matic
  16  Puškar Nik
  18  Solar Mario
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   NOGA Britof
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:0 3 - Barukčić Mario (17')
   2:0 8 - Mlinar Tilen (24') 11m
   3:0 19 - Đekić Aleksandar (42')
   4:0 7 - Krajšič Žan (56') 11m
   5:0 8 - Mlinar Tilen (60')
   6:0 19 - Đekić Aleksandar (64')
   7:0 13 - Dolanc Jan (76')
   8:0 16 - Fatimić Ramiz (89')
   NOGA Britof
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
   NOGA Britof
    10 - Muzaferović Sean (6')
    7 - Kukavica Benjamin (18')
    17 - Sitar Tevž (56')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  61'     17 - Fatimić Amir
       7 - Krajšič Žan
  62'     16 - Fatimić Ramiz
       8 - Mlinar Tilen
  67'     14 - Merdanović Asim
       6 - Cvitić Pavao
  75'     13 - Dolanc Jan
       19 - Đekić Aleksandar
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Jankovec Jaka
       4 - Sedlar Mark
  64'     13 - Šenk Rok
       8 - Bajželj Tom
  64'     3 - Djaković Dejan
       2 - Šenk Gašper
  64'     12 - Šupuk Kenan
       1 - Knavs Klemen
  64'     15 - Hudovernik Matic
       9 - Jusufović Elvis
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan