align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Škofja Loka - NOGA Britof 2:0 (1:0)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Murgić Amel
   2. pomočnik: Klančar Jaka
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Novak Sergej 12.08.99
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Mrak Žiga 08.02.98
  5  Dragojević Stefan 16.03.97
  6  Raspet Matevž 02.11.97
  7  Kustec Rudi 27.07.97
  8  Pogačnik Bor 21.03.96
  9  Prosen Žiga 12.05.97
  10  Novak Nejc (K) 08.03.96
  11  Oblak Anže 14.12.96
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Knavs Klemen (V) 10.04.96
  2  Šenk Gašper 20.05.98
  3  Sodnik Miha 10.10.99
  4  Muzaferović Sean 15.07.96
  5  Ademaj Klodian 22.08.97
  6  Djaković Dejan 16.05.98
  7  Dedić Ervin 25.11.98
  8  Dimitrov Robert 16.06.99
  9  Godnič Matic 08.03.96
  10  Boldin Tim (K) 06.03.97
  20  Tomić Petar 06.10.96
  Rezervni igralci
  13  Suljić Haris 06.01.96
  14  Klemenčič Rok 25.11.97
  15  Košir Blaž 03.11.98
  16  Kadić Alexander 14.10.97
  Rezervni igralci
  12  Šupuk Kenan (V) 19.01.98
  13  Šenk Rok 13.12.98
  14  Jankovec Jaka 23.04.96
  15  Hudovernik Matic 20.11.96
  17  Janžekovič Miha 17.08.98
  18  Solar Mario 02.10.98
   TRENER
   Škofja Loka
   NOGA Britof
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:0 7 - Kustec Rudi (9')
   2:0 4 - Muzaferović Sean (58') AG
   NOGA Britof
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
   NOGA Britof
    2 - Šenk Gašper (7')
    5 - Ademaj Klodian (14')
    3 - Sodnik Miha (49')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
    16 - Kadić Alexander (75')
   NOGA Britof
    4 - Muzaferović Sean (75')
    5 - Ademaj Klodian (78')
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  54'     16 - Kadić Alexander
       9 - Prosen Žiga
  70'     15 - Košir Blaž
       2 - Novak Sergej
  85'     14 - Klemenčič Rok
       8 - Pogačnik Bor
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  54'     17 - Janžekovič Miha
       9 - Godnič Matic
  71'     13 - Šenk Rok
       3 - Sodnik Miha
  83'     15 - Hudovernik Matic
       6 - Djaković Dejan
  89'     18 - Solar Mario
       8 - Dimitrov Robert
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
20. krog 20.05.17
Škofja Loka : Kondor Godešič 2 : 2
Visoko : Bohinj 2 : 1
JuRentA Bitnje : Žiri 1 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Naklo 2 : 0
Niko Železniki : Preddvor 5 : 0
Zarica Kranj B : Britof 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan