align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Škofja Loka - NOGA Britof 2:0 (1:0)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Murgić Amel
   2. pomočnik: Klančar Jaka
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Novak Sergej
  3  Mustafoski Emrah
  4  Mrak Žiga
  5  Dragojević Stefan
  6  Raspet Matevž
  7  Kustec Rudi
  8  Pogačnik Bor
  9  Prosen Žiga
  10  Novak Nejc (K)
  11  Oblak Anže
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Šenk Gašper
  3  Sodnik Miha
  4  Muzaferović Sean
  5  Ademaj Klodian
  6  Djaković Dejan
  7  Dedić Ervin
  8  Dimitrov Robert
  9  Godnič Matic
  10  Boldin Tim (K)
  20  Tomić Petar
  Rezervni igralci
  13  Suljić Haris
  14  Klemenčič Rok
  15  Košir Blaž
  16  Kadić Alexander
  Rezervni igralci
  12  Šupuk Kenan (V)
  13  Šenk Rok
  14  Jankovec Jaka
  15  Hudovernik Matic
  17  Janžekovič Miha
  18  Solar Mario
   TRENER
   Škofja Loka
   NOGA Britof
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:0 7 - Kustec Rudi (9')
   2:0 4 - Muzaferović Sean (58') AG
   NOGA Britof
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
   NOGA Britof
    2 - Šenk Gašper (7')
    5 - Ademaj Klodian (14')
    3 - Sodnik Miha (49')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
    16 - Kadić Alexander (75')
   NOGA Britof
    4 - Muzaferović Sean (75')
    5 - Ademaj Klodian (78')
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  54'     16 - Kadić Alexander
       9 - Prosen Žiga
  70'     15 - Košir Blaž
       2 - Novak Sergej
  85'     14 - Klemenčič Rok
       8 - Pogačnik Bor
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  54'     17 - Janžekovič Miha
       9 - Godnič Matic
  71'     13 - Šenk Rok
       3 - Sodnik Miha
  83'     15 - Hudovernik Matic
       6 - Djaković Dejan
  89'     18 - Solar Mario
       8 - Dimitrov Robert
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan