align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Rudar Trbovlje 1:0 (0:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Klančar Miha
   1. pomočnik: Matoša Martin
   2. pomočnik: Hribar Damijan
   Delegat: Sedić Suad
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Železnikar Jaka
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  7  Halili Arber
  8  Štruklec Luka
  9  Djukić Marko
  10  Vidmar Miha
  14  Marinko Jernej
  17  Perne Rok
  27  Skrbinšek Žan
  99  Cakić Stefan (V,K)
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Barukčić Mario
  4  Krasniqi Kevin
  5  Cvitić Pavao
  6  Fatimić Amir
  7  Krajšič Žan
  8  Mlinar Tilen (K)
  10  Sotenšek Jan
  11  Kazič Staš
  19  Đekić Aleksandar
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  6  Hemetek Matevž
  13  Ljubijankić Mirza
  15  Korač Jasmin
  18  Krpič Primož
  20  Komatar Nejc
  23  Kern Mark
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
  14  Merdanović Asim
  15  Fatimić Ramiz
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 5 - Cerar Matej (78')
   Rudar Trbovlje
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    10 - Vidmar Miha (90')
   Rudar Trbovlje
    11 - Kazič Staš (57')
    4 - Krasniqi Kevin (57')
    5 - Cvitić Pavao (78')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  36'     20 - Komatar Nejc
       9 - Djukić Marko
  60'     23 - Kern Mark
       7 - Halili Arber
  68'     15 - Korač Jasmin
       14 - Marinko Jernej
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  52'     15 - Fatimić Ramiz
       10 - Sotenšek Jan
  78'     14 - Merdanović Asim
       7 - Krajšič Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan