align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - Jadran Dekani 5:4 (2:3)
   Kraj: Ivančna Gorica - umetna trava    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Nolimal Matevž
   1. pomočnik: Miličević Ivan
   2. pomočnik: Kos Rok
   Delegat: Fabina Josip
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Križman Aljaž Anton
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Boh Luka
  6  Berus Kristjan
  7  Marčetič Jurij
  8  Mirt Matej
  9  Salčinovič Alen
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Krmac Patrik
  3  Bertok Patrik
  4  Primožič Domen
  5  Gerk Mihael
  6  Pribac Gregor
  7  Kučinič Patrick
  8  Starc Vasja (K)
  9  Zyba Dibran
  10  Cvetković Luka
  11  Vežnaver Tilen
  Rezervni igralci
  12  Dremelj Blaž (V)
  13  Zupančič Jan
  14  Bebar Šabić Emanuel
  15  Zaletelj Luka
  Rezervni igralci
  12  Ražem Enej (V)
  13  Poklar Žan
  14  Radišković Saša
  15  Vrčon Anže
  16  Gorela Rok
  17  Pirjevec Andrej
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:3 11 - Maschke Jan (17')
   2:3 11 - Maschke Jan (44')
   3:3 9 - Salčinovič Alen (69')
   4:4 11 - Maschke Jan (71')
   5:4 10 - Smrekar Jan (75')
   Jadran Dekani
   0:1 7 - Kučinič Patrick (7')
   0:2 7 - Kučinič Patrick (11')
   0:3 10 - Cvetković Luka (15')
   3:4 7 - Kučinič Patrick (70')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    11 - Maschke Jan (51')
   Jadran Dekani
    10 - Cvetković Luka (60')
    6 - Pribac Gregor (67')
    7 - Kučinič Patrick (80')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Poklar Žan
       9 - Zyba Dibran
  53'     17 - Pirjevec Andrej
       4 - Primožič Domen
  73'     14 - Radišković Saša
       3 - Bertok Patrik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
21. krog 20.04.19
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Žiri : Sava Kranj 1 : 1
Zagorje : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Bled Hirter : Tinex Šenčur 5 : 1
Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69 2 : 1
GNL-člani 2018/19
15. krog 20.04.19
Velesovo : Bohinj 1 : 3
Šobec Lesce : Škofja Loka 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Zarica Kranj 1 : 0
Britof : Niko Železniki 1 : 1
Polet : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Preddvor : Visoko 0 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan