align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Brda 1:2 (0:0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Aslani Domen
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Mencinger Jaka (V) 17.06.97
  4  Huseinbašić Senad (K) 13.03.96
  6  Semanić Ermin 02.07.96
  8  Medić Almir 10.08.97
  10  Pašić Armin 27.08.97
  13  Basta David 05.03.96
  16  Suljanović Alen 09.09.96
  20  Dragosavac Marko 11.08.96
  26  Lapajne Anže 13.11.97
  42  Kadunc Andrej 17.10.97
  88  Rozman Simon 21.05.96
   Brda
Priimek in ime Rojen
  1  Drašček Blaž (V) 06.07.98
  2  Pahor Kristjan 07.05.97
  3  Ferjančič Miha 30.04.96
  4  Lazar Kris (K) 02.08.96
  5  Berlot Alen 04.05.97
  6  Kravanja Patrik 30.11.97
  7  Peršič Aljoša 17.09.97
  8  Torkar Miha 08.03.97
  9  Slokar Luci 08.06.96
  10  Mlečnik Jan 13.02.97
  11  Bizjak Žan 15.03.97
  Rezervni igralci
  14  Končnik Ažbe 11.11.97
  17  Čop Štefan 01.12.96
  19  Hmeljak Uroš 14.11.97
  22  Crnović Arment 30.12.96
  Rezervni igralci
  12  Blažič Matija (V) 24.02.96
  14  Dizdarević Alen 25.02.96
  15  Berce Nejc 19.12.97
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Brda
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:2 14 - Končnik Ažbe (88')
   Brda
   0:1 10 - Mlečnik Jan (52')
   0:2 4 - Lazar Kris (58')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    6 - Semanić Ermin (12')
   Brda
    2 - Pahor Kristjan (63')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
    8 - Medić Almir (18')
   Brda
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  14'     17 - Čop Štefan
       16 - Suljanović Alen
  74'     14 - Končnik Ažbe
       13 - Basta David
   Brda
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Berce Nejc
       3 - Ferjančič Miha
  68'     12 - Blažič Matija
       1 - Drašček Blaž
  74'     14 - Dizdarević Alen
       9 - Slokar Luci
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan