align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Slovan 1:1 (0:1)
   Kraj: Vižmarje Brod - Maksov Gaj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Ćumurdžić Ivan
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Vrenk Drago
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Lipovac Tim (V) 26.06.97
  2  Novak Gal 24.03.97
  3  Fužir Lenart 23.10.96
  4  Zupanc Blaž 12.05.97
  5  Okorn Anže 06.10.96
  6  Vukšinič Gregor 04.12.97
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Prebil Jaka 13.09.97
  10  Mujakić Edvin 13.03.97
  11  Mikić Sašo 09.08.97
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Ćubić Igor (V) 02.05.98
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Djinisić Stefan 09.12.97
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Omeragić Denis 16.12.96
  6  Rac Tilen 02.11.96
  7  Maliqaj Arbnor 17.10.97
  8  Jurkin Luka 11.04.97
  9  Ferk Tadej 27.01.96
  11  Zajc Jakob 27.01.96
  18  Miljević Stefan (K) 14.01.96
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V) 04.02.96
  13  Škrbinc Jaka 12.06.97
  14  Marenče Jan 12.10.96
  15  Janevski Igor 17.08.96
  16  Erceg Rok 15.01.98
  17  Januš Edvard 16.09.97
  18  Rokavec Nejc 12.04.96
  Rezervni igralci
  13  Begović Jan 01.09.96
  14  Bukovec Žan 23.10.96
  15  Finžgar Jernej Rudi 30.04.96
  16  Stele Jaka 24.10.97
  17  Popadič Marko 08.06.96
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Slovan
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:1 7 - Brankovič David (49')
   Slovan
   0:1 11 - Zajc Jakob (33')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
   Slovan
    18 - Miljević Stefan (11')
    7 - Maliqaj Arbnor (37')
    4 - Kožar Adis (74')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Slovan
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Marenče Jan
       10 - Mujakić Edvin
  67'     13 - Škrbinc Jaka
       11 - Mikić Sašo
   Slovan
  Minuta  Igralec
  76'     13 - Begović Jan
       9 - Ferk Tadej
  82'     15 - Finžgar Jernej Rudi
       7 - Maliqaj Arbnor
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan