align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Slovan 1:1 (0:1)
   Kraj: Vižmarje Brod - Maksov Gaj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Ćumurdžić Ivan
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Vrenk Drago
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Novak Gal
  3  Fužir Lenart
  4  Zupanc Blaž
  5  Okorn Anže
  6  Vukšinič Gregor
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Mujakić Edvin
  11  Mikić Sašo
   Slovan
Priimek in ime
  1  Ćubić Igor (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Djinisić Stefan
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis
  6  Rac Tilen
  7  Maliqaj Arbnor
  8  Jurkin Luka
  9  Ferk Tadej
  11  Zajc Jakob
  18  Miljević Stefan (K)
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V)
  13  Škrbinc Jaka
  14  Marenče Jan
  15  Janevski Igor
  16  Erceg Rok
  17  Januš Edvard
  18  Rokavec Nejc
  Rezervni igralci
  13  Begović Jan
  14  Bukovec Žan
  15  Finžgar Jernej Rudi
  16  Stele Jaka
  17  Popadič Marko
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Slovan
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:1 7 - Brankovič David (49')
   Slovan
   0:1 11 - Zajc Jakob (33')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
   Slovan
    18 - Miljević Stefan (11')
    7 - Maliqaj Arbnor (37')
    4 - Kožar Adis (74')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Slovan
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Marenče Jan
       10 - Mujakić Edvin
  67'     13 - Škrbinc Jaka
       11 - Mikić Sašo
   Slovan
  Minuta  Igralec
  76'     13 - Begović Jan
       9 - Ferk Tadej
  82'     15 - Finžgar Jernej Rudi
       7 - Maliqaj Arbnor
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan