align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Šenčur - Roltek Dob 0:2 (0:1)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Tadić Nenad
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Gregorc Jan (V) 31.01.97
  2  Gašperlin Rok 13.02.96
  3  Bobnar David 01.08.97
  4  Celar Žiga 29.01.97
  5  Gorjanec Denis 04.01.96
  6  Sirk Aljoša 10.11.97
  7  Novak Luka 08.03.96
  8  Strašek Rok 19.07.96
  9  Vrtač Nik 09.11.97
  11  Zupančič Jure 14.09.96
  20  Tominc Nejc (K) 08.03.97
   Roltek Dob
Priimek in ime Rojen
  1  Avsec Tadej (V) 04.01.96
  2  Skrbinek Anže 01.04.97
  4  Avbelj Luka 01.02.97
  5  Volčini Gašper (K) 25.06.96
  6  Zagorec David 29.01.96
  7  Škofljanc Gašper 06.01.96
  8  Kotnik Matej 03.09.96
  10  Krajnik Žan 29.06.96
  14  Jurišič Matej 19.03.96
  15  Zupančič Mitja 30.08.97
  16  Vasilić Uroš 26.01.96
  Rezervni igralci
  13  Hadžirić Anis 10.06.97
  14  Ferlan Rok 26.07.97
  15  Jefimić Boro 20.08.97
  16  Lipar Jan 17.01.97
  17  Zorman Maks 27.06.96
  18  Vrtač Tim 24.07.96
  22  Bohinc Jan 28.01.97
  Rezervni igralci
  11  Adilović Arnes 19.01.98
   TRENER
   Šenčur
   Roltek Dob
   STRELCI
   Šenčur
   Roltek Dob
   0:1 7 - Škofljanc Gašper (28')
   0:2 10 - Krajnik Žan (52')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    2 - Gašperlin Rok (42')
   Roltek Dob
    8 - Kotnik Matej (32')
    16 - Vasilić Uroš (53')
    10 - Krajnik Žan (84')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  37'     18 - Vrtač Tim
       3 - Bobnar David
  46'     14 - Ferlan Rok
       9 - Vrtač Nik
  58'     13 - Hadžirić Anis
       6 - Sirk Aljoša
  80'     17 - Zorman Maks
       2 - Gašperlin Rok
  88'     16 - Lipar Jan
       4 - Celar Žiga
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  74'     11 - Adilović Arnes
       8 - Kotnik Matej
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan