align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.14
   TEKMA: Roltek Dob - Škofja Loka 4:0 (2:0)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Poplašen Mladen
   1. pomočnik: Radosavljevič Rok
   2. pomočnik: Beširevič Elvin
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime Rojen
  1  Avsec Tadej (V) 04.01.96
  4  Volčini Gašper (K) 25.06.96
  7  Krajnik Žan 29.06.96
  8  Kotnik Matej 03.09.96
  10  Jurišič Matej 19.03.96
  11  Škofljanc Gašper 06.01.96
  15  Zupančič Mitja 30.08.97
  16  Vasilić Uroš 26.01.96
  23  Avbelj Luka 01.02.97
  39  Čebulj Tomaž 10.10.96
  45  Zagorec David 29.01.96
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Novak Sergej 12.08.99
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Mrak Žiga 08.02.98
  5  Dragojević Stefan 16.03.97
  6  Raspet Matevž 02.11.97
  7  Kustec Rudi 27.07.97
  8  Pogačnik Bor 21.03.96
  9  Prosen Žiga 12.05.97
  10  Novak Nejc (K) 08.03.96
  11  Oblak Anže 14.12.96
  Rezervni igralci
  18  Adilović Arnes 19.01.98
  27  Skrbinek Anže 01.04.97
  Rezervni igralci
  13  Košir Blaž 03.11.98
  14  Klemenčič Rok 25.11.97
   TRENER
   Roltek Dob
   Škofja Loka
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 7 - Krajnik Žan (10')
   2:0 3 - Mustafoski Emrah (45') AG
   3:0 39 - Čebulj Tomaž (51')
   4:0 39 - Čebulj Tomaž (89')
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    45 - Zagorec David (31')
   Škofja Loka
    10 - Novak Nejc (34')
    3 - Mustafoski Emrah (79')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  62'     27 - Skrbinek Anže
       8 - Kotnik Matej
  64'     18 - Adilović Arnes
       23 - Avbelj Luka
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Košir Blaž
       2 - Novak Sergej
  82'     14 - Klemenčič Rok
       9 - Prosen Žiga
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan