align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.14
   TEKMA: Slovan - Šenčur 0:3 (0:3)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Pomožno igrišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Đokić Saša
   1. pomočnik: Renko David
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Ćubić Igor (V) 02.05.98
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Djinisić Stefan 09.12.97
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Omeragić Denis 16.12.96
  6  Rac Tilen 02.11.96
  7  Jurkin Luka 11.04.97
  8  Begović Jan 01.09.96
  9  Ferk Tadej 27.01.96
  10  Miljević Stefan (K) 14.01.96
  11  Zajc Jakob 27.01.96
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Gregorc Jan (V) 31.01.97
  2  Ferlan Rok 26.07.97
  3  Jefimić Boro 20.08.97
  4  Celar Žiga 29.01.97
  5  Sirk Aljoša 10.11.97
  6  Gorjanec Denis 04.01.96
  7  Novak Luka 08.03.96
  8  Strašek Rok 19.07.96
  9  Vrtač Tim 24.07.96
  11  Zupančič Jure 14.09.96
  20  Tominc Nejc (K) 08.03.97
  Rezervni igralci
  13  Stele Jaka 24.10.97
  14  Maliqaj Arbnor 17.10.97
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V) 18.06.97
  13  Rakovec Nik 12.07.97
  14  Lipar Jan 17.01.97
  15  Bobnar David 01.08.97
  16  Hadžirić Anis 10.06.97
  17  Gašperlin Rok 13.02.96
  18  Zorman Maks 27.06.96
   TRENER
   Slovan
   Šenčur
   STRELCI
   Slovan
   Šenčur
   0:1 11 - Zupančič Jure (38')
   0:2 9 - Vrtač Tim (41')
   0:3 4 - Kožar Adis (45') AG
   OPOMINJANI
   Slovan
    6 - Rac Tilen (32')
   Šenčur
    8 - Strašek Rok (89')
   IZKLJUČENI
   Slovan
    6 - Rac Tilen (36')
   Šenčur
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Stele Jaka
       3 - Djinisić Stefan
  46'     14 - Maliqaj Arbnor
       4 - Kožar Adis
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Bobnar David
       5 - Sirk Aljoša
  62'     17 - Gašperlin Rok
       2 - Ferlan Rok
  67'     14 - Lipar Jan
       6 - Gorjanec Denis
  74'     13 - Rakovec Nik
       11 - Zupančič Jure
  81'     16 - Hadžirić Anis
       9 - Vrtač Tim
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan