align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.14
   TEKMA: Slovan - Šenčur 0:3 (0:3)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Pomožno igrišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Đokić Saša
   1. pomočnik: Renko David
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Ćubić Igor (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Djinisić Stefan
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis
  6  Rac Tilen
  7  Jurkin Luka
  8  Begović Jan
  9  Ferk Tadej
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Zajc Jakob
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Ferlan Rok
  3  Jefimić Boro
  4  Celar Žiga
  5  Sirk Aljoša
  6  Gorjanec Denis
  7  Novak Luka
  8  Strašek Rok
  9  Vrtač Tim
  11  Zupančič Jure
  20  Tominc Nejc (K)
  Rezervni igralci
  13  Stele Jaka
  14  Maliqaj Arbnor
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  13  Rakovec Nik
  14  Lipar Jan
  15  Bobnar David
  16  Hadžirić Anis
  17  Gašperlin Rok
  18  Zorman Maks
   TRENER
   Slovan
   Šenčur
   STRELCI
   Slovan
   Šenčur
   0:1 11 - Zupančič Jure (38')
   0:2 9 - Vrtač Tim (41')
   0:3 4 - Kožar Adis (45') AG
   OPOMINJANI
   Slovan
    6 - Rac Tilen (32')
   Šenčur
    8 - Strašek Rok (89')
   IZKLJUČENI
   Slovan
    6 - Rac Tilen (36')
   Šenčur
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Stele Jaka
       3 - Djinisić Stefan
  46'     14 - Maliqaj Arbnor
       4 - Kožar Adis
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Bobnar David
       5 - Sirk Aljoša
  62'     17 - Gašperlin Rok
       2 - Ferlan Rok
  67'     14 - Lipar Jan
       6 - Gorjanec Denis
  74'     13 - Rakovec Nik
       11 - Zupančič Jure
  81'     16 - Hadžirić Anis
       9 - Vrtač Tim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan