align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 19.10.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Arne Tabor 69 2:0 (1:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Balažič Alen
   1. pomočnik: Pušnjak Jure
   2. pomočnik: Babić Jugoslav
   Delegat: Germovšek Siniša
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  3  Umek Klemen (K)
  4  Kunc Domen
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  18  Silič Anej
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Erceg Rok
  3  Okorn Anže
  4  Zupanc Blaž
  5  Fužir Lenart
  6  Vukšinič Gregor
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Mikić Sašo
  11  Novak Gal
  Rezervni igralci
  5  Gregorič Domen
  7  Gregorič Rene
  11  Žnideršič Kevin
  15  Nabergoj Ambrož
  16  Kobal Andraž
  17  Kavčič Rok
  19  Gorup David
  Rezervni igralci
  13  Mujakić Edvin
  14  Marenče Jan
  15  Janevski Igor
  17  Januš Edvard
  18  Rokavec Nejc
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 9 - Masten Nik (15')
   2:0 8 - Humar Kevin (89')
   Arne Tabor 69
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    8 - Humar Kevin (51')
    10 - Čižmešija Tomislav (69')
    4 - Kunc Domen (76')
    6 - Barukčić Klemen (87')
    14 - Koblar Jan (90')
   Arne Tabor 69
    6 - Vukšinič Gregor (60')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  39'     17 - Kavčič Rok
       13 - Cijan Klemen
  64'     19 - Gorup David
       18 - Silič Anej
  77'     7 - Gregorič Rene
       2 - Kodelja Enej
  81'     11 - Žnideršič Kevin
       4 - Kunc Domen
  86'     15 - Nabergoj Ambrož
       14 - Koblar Jan
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  39'     14 - Marenče Jan
       10 - Mikić Sašo
  79'     15 - Janevski Igor
       2 - Erceg Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan