align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.14
   TEKMA: Brda - Svoboda 0:3 (0:2)
   Kraj: Vipolže - Štadion Vipolže    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lavrenčič Marko
   1. pomočnik: Černe Tomaž
   2. pomočnik: Velikonja Ivan
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime Rojen
  1  Blažič Matija (V) 24.02.96
  2  Pahor Kristjan 07.05.97
  3  Ferjančič Miha 30.04.96
  4  Lazar Kris (K) 02.08.96
  5  Kravanja Patrik 30.11.97
  6  Petrič Tilen 20.04.97
  7  Mlečnik Jan 13.02.97
  8  Torkar Miha 08.03.97
  9  Bizjak Žan 15.03.97
  10  Simčič Jakob 07.02.97
  11  Slokar Luci 08.06.96
   Svoboda
Priimek in ime Rojen
  1  Japič Matic (V) 30.03.97
  2  Flerin Žiga 17.06.96
  3  Delić Mirnes 06.09.96
  5  Krotko Miha (K) 26.01.96
  6  Nuhanovič Eni 12.02.96
  7  Založnik Anže 06.09.96
  8  Angov Dejan 21.12.97
  9  Judež Klemen 26.06.97
  10  Kekić Teo 10.01.97
  11  Bojović Timotej 26.07.96
  17  Krupljanin Danijel 25.09.96
  Rezervni igralci
  12  Zagomilšek Jan (V) 28.09.99
  14  Dizdarević Alen 25.02.96
  15  Peršič Aljoša 17.09.97
  Rezervni igralci
  13  Ikanović Denis 10.09.97
  14  Maksimovič Haris 16.10.97
  15  Nuhanovič Edi 12.02.96
  16  Parkelj Jernej 26.09.97
   TRENER
   Brda
   Svoboda
   STRELCI
   Brda
   Svoboda
   0:1 10 - Kekić Teo (5')
   0:2 8 - Angov Dejan (16')
   0:3 11 - Bojović Timotej (55')
   OPOMINJANI
   Brda
    5 - Kravanja Patrik (15')
   Svoboda
    9 - Judež Klemen (5')
    2 - Flerin Žiga (64')
    3 - Delić Mirnes (84')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Svoboda
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Peršič Aljoša
       7 - Mlečnik Jan
  63'     14 - Dizdarević Alen
       11 - Slokar Luci
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  65'     13 - Ikanović Denis
       10 - Kekić Teo
  74'     16 - Parkelj Jernej
       2 - Flerin Žiga
  77'     15 - Nuhanovič Edi
       7 - Založnik Anže
  84'     14 - Maksimovič Haris
       11 - Bojović Timotej
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
16. krog 27.04.17
SIJ Acroni Jesenice : Žiri 2 : 1
JuRentA Bitnje : Bohinj 0 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan