align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.14
   TEKMA: Brda - Svoboda 0:3 (0:2)
   Kraj: Vipolže - Štadion Vipolže    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lavrenčič Marko
   1. pomočnik: Černe Tomaž
   2. pomočnik: Velikonja Ivan
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Blažič Matija (V)
  2  Pahor Kristjan
  3  Ferjančič Miha
  4  Lazar Kris (K)
  5  Kravanja Patrik
  6  Petrič Tilen
  7  Mlečnik Jan
  8  Torkar Miha
  9  Bizjak Žan
  10  Simčič Jakob
  11  Slokar Luci
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Flerin Žiga
  3  Delić Mirnes
  5  Krotko Miha (K)
  6  Nuhanovič Eni
  7  Založnik Anže
  8  Angov Dejan
  9  Judež Klemen
  10  Kekić Teo
  11  Bojović Timotej
  17  Krupljanin Danijel
  Rezervni igralci
  12  Zagomilšek Jan (V)
  14  Dizdarević Alen
  15  Peršič Aljoša
  Rezervni igralci
  13  Ikanović Denis
  14  Maksimovič Haris
  15  Nuhanovič Edi
  16  Parkelj Jernej
   TRENER
   Brda
   Svoboda
   STRELCI
   Brda
   Svoboda
   0:1 10 - Kekić Teo (5')
   0:2 8 - Angov Dejan (16')
   0:3 11 - Bojović Timotej (55')
   OPOMINJANI
   Brda
    5 - Kravanja Patrik (15')
   Svoboda
    9 - Judež Klemen (5')
    2 - Flerin Žiga (64')
    3 - Delić Mirnes (84')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Svoboda
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Peršič Aljoša
       7 - Mlečnik Jan
  63'     14 - Dizdarević Alen
       11 - Slokar Luci
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  65'     13 - Ikanović Denis
       10 - Kekić Teo
  74'     16 - Parkelj Jernej
       2 - Flerin Žiga
  77'     15 - Nuhanovič Edi
       7 - Založnik Anže
  84'     14 - Maksimovič Haris
       11 - Bojović Timotej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan