align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 19.10.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Ivančna Gorica 0:2 (0:2)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Klančar Miha
   1. pomočnik: Pestotnik Sebastijan
   2. pomočnik: Rozina Janez
   Delegat: Klopčič Bogomil
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime Rojen
  1  Mujkanović Jasim (V) 27.09.98
  2  Novak Gal 17.10.97
  3  Barukčić Mario 09.07.97
  4  Krasniqi Kevin 16.01.97
  5  Kulašević Amar 04.07.96
  6  Cvitić Pavao 08.03.96
  7  Krajšič Žan 23.01.96
  8  Mlinar Tilen (K) 03.02.96
  9  Đekić Aleksandar 23.08.96
  10  Fatimić Amir 12.10.97
  11  Kazič Staš 11.07.96
   Ivančna Gorica
Priimek in ime Rojen
  1  Dremelj Blaž (V) 18.01.96
  2  Piškurič Luka 09.02.96
  3  Gavranić Marko 28.09.97
  4  Vintar Jure (K) 25.10.96
  5  Križman Aljaž Anton 17.01.97
  6  Berus Kristjan 24.01.96
  7  Marčetič Jurij 17.06.97
  8  Mirt Matej 19.10.96
  9  Salčinovič Alen 10.11.97
  10  Smrekar Jan 08.07.96
  11  Maschke Jan 26.06.96
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan 03.07.97
  14  Merdanović Asim 11.12.97
  15  Fatimić Ramiz 12.10.97
  Rezervni igralci
  12  Verbič Tomaž (V) 14.04.98
  13  Boh Luka 05.05.96
  14  Bebar Šabić Emanuel 20.05.98
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   Ivančna Gorica
   0:1 4 - Vintar Jure (12')
   0:2 9 - Salčinovič Alen (34')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    3 - Barukčić Mario (59')
    4 - Krasniqi Kevin (81')
   Ivančna Gorica
    7 - Marčetič Jurij (56')
    2 - Piškurič Luka (66')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  26'     14 - Merdanović Asim
       11 - Kazič Staš
  38'     15 - Fatimić Ramiz
       6 - Cvitić Pavao
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  78'     13 - Boh Luka
       7 - Marčetič Jurij
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan