align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 24.10.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - NOGA Britof 7:1 (2:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Umetna trava    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Klančar Miha
   1. pomočnik: Kos Mitja
   2. pomočnik: Husić Admir
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Dremelj Blaž (V)
  2  Piškurič Luka
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Križman Aljaž Anton
  7  Marčetič Jurij
  8  Mirt Matej
  9  Salčinovič Alen
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  19  Berus Kristjan
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Jusufović Elvis (K)
  3  Sodnik Miha
  4  Sedlar Mark
  5  Dimitrov Robert
  6  Djaković Dejan
  7  Šenk Gašper
  8  Ademaj Klodian
  9  Zavrl Kristjan
  10  Godnič Matic
  20  Tomić Petar
  Rezervni igralci
  12  Verbič Tomaž (V)
  13  Zupančič Jan
  14  Bebar Šabić Emanuel
  15  Boh Luka
  16  Zaletelj Luka
  Rezervni igralci
  12  Šupuk Kenan (V)
  13  Šenk Rok
  14  Jankovec Jaka
  15  Bajželj Tom
  16  Hudovernik Matic
  17  Janžekovič Miha
  18  Solar Mario
   TRENER
   Ivančna Gorica
   NOGA Britof
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 10 - Smrekar Jan (29')
   2:0 10 - Smrekar Jan (35')
   3:0 11 - Maschke Jan (61')
   4:0 9 - Salčinovič Alen (73')
   5:1 7 - Marčetič Jurij (76')
   6:1 10 - Smrekar Jan (78')
   7:1 7 - Marčetič Jurij (83')
   NOGA Britof
   4:1 10 - Godnič Matic (75')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    11 - Maschke Jan (63')
   NOGA Britof
    2 - Jusufović Elvis (50')
    8 - Ademaj Klodian (85')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  81'     14 - Bebar Šabić Emanuel
       10 - Smrekar Jan
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  77'     17 - Janžekovič Miha
       6 - Djaković Dejan
  77'     13 - Šenk Rok
       5 - Dimitrov Robert
  77'     18 - Solar Mario
       2 - Jusufović Elvis
  77'     14 - Jankovec Jaka
       10 - Godnič Matic
  77'     15 - Bajželj Tom
       3 - Sodnik Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan