align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 25.10.14
   TEKMA: Svoboda - Jadran Dekani 4:2 (0:2)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Božič Alen
   1. pomočnik: Štokelj Primož
   2. pomočnik: Vrčon Dominik
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Parkelj Jernej
  3  Ikanović Denis
  4  Vaupotič Tilen
  5  Krotko Miha (K)
  6  Nuhanovič Eni
  7  Založnik Anže
  8  Angov Dejan
  9  Maksimovič Haris
  10  Kekić Teo
  11  Nuhanovič Edi
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Krmac Patrik
  3  Bertok Patrik
  4  Starc Vasja (K)
  5  Gerk Mihael
  6  Pribac Gregor
  7  Kučinič Patrick
  8  Nagy Jernej
  9  Zyba Dibran
  10  Cvetković Luka
  11  Radišković Saša
  Rezervni igralci
  12  Čefarin David (V)
  13  Čauševič Selvedin
  14  Švegl Lovrenc
  15  Savič Nik
  16  Kalar Nakov Luka
  17  Krupljanin Danijel
  Rezervni igralci
  13  Primožič Domen
  14  Vrčon Anže
  15  Ščulac Žan
  16  Rupnik Blaž
   TRENER
   Svoboda
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Svoboda
   1:2 11 - Nuhanovič Edi (60')
   2:2 11 - Nuhanovič Edi (61')
   3:2 8 - Angov Dejan (65')
   4:2 7 - Založnik Anže (75')
   Jadran Dekani
   0:1 11 - Radišković Saša (14')
   0:2 10 - Cvetković Luka (33')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    11 - Nuhanovič Edi (53')
    3 - Ikanović Denis (72')
   Jadran Dekani
    6 - Pribac Gregor (42')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Švegl Lovrenc
       9 - Maksimovič Haris
  61'     15 - Savič Nik
       2 - Parkelj Jernej
  84'     16 - Kalar Nakov Luka
       10 - Kekić Teo
  85'     13 - Čauševič Selvedin
       3 - Ikanović Denis
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  75'     16 - Rupnik Blaž
       11 - Radišković Saša
  79'     13 - Primožič Domen
       5 - Gerk Mihael
  86'     15 - Ščulac Žan
       7 - Kučinič Patrick
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan