align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 26.10.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Brda 2:2 (1:1)
   Kraj: Ljubljana Vižmarje - Maksov gaj    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Stjepanović Aleksandar
   1. pomočnik: Ćumurdžić Ivan
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Erceg Rok
  3  Okorn Anže
  4  Zupanc Blaž
  5  Fužir Lenart
  6  Vukšinič Gregor
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Marenče Jan
  11  Novak Gal
   Brda
Priimek in ime
  1  Blažič Matija (V)
  2  Pahor Kristjan
  3  Ferjančič Miha
  4  Lazar Kris (K)
  5  Petrič Tilen
  6  Kravanja Patrik
  7  Peršič Aljoša
  8  Torkar Miha
  9  Simčič Jakob
  10  Bizjak Žan
  11  Mlečnik Jan
  Rezervni igralci
  13  Janevski Igor
  14  Januš Edvard
  15  Koren Mark
  Rezervni igralci
  14  Dizdarević Alen
  15  Berlot Alen
  16  Džinović Adnan
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Brda
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:1 8 - Boskovič Klemen (32') 11m
   2:2 4 - Lazar Kris (75') AG
   Brda
   0:1 8 - Torkar Miha (14')
   1:2 4 - Lazar Kris (52')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    4 - Zupanc Blaž (16')
    6 - Vukšinič Gregor (29')
    9 - Prebil Jaka (35')
    8 - Boskovič Klemen (79')
   Brda
    11 - Mlečnik Jan (22')
    10 - Bizjak Žan (45')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Brda
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  62'     15 - Koren Mark
       10 - Marenče Jan
  80'     14 - Januš Edvard
       2 - Erceg Rok
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Dizdarević Alen
       7 - Peršič Aljoša
  74'     15 - Berlot Alen
       11 - Mlečnik Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan