align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 26.10.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Brda 2:2 (1:1)
   Kraj: Ljubljana Vižmarje - Maksov gaj    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Stjepanović Aleksandar
   1. pomočnik: Ćumurdžić Ivan
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Lipovac Tim (V) 26.06.97
  2  Erceg Rok 15.01.98
  3  Okorn Anže 06.10.96
  4  Zupanc Blaž 12.05.97
  5  Fužir Lenart 23.10.96
  6  Vukšinič Gregor 04.12.97
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Prebil Jaka 13.09.97
  10  Marenče Jan 12.10.96
  11  Novak Gal 24.03.97
   Brda
Priimek in ime Rojen
  1  Blažič Matija (V) 24.02.96
  2  Pahor Kristjan 07.05.97
  3  Ferjančič Miha 30.04.96
  4  Lazar Kris (K) 02.08.96
  5  Petrič Tilen 20.04.97
  6  Kravanja Patrik 30.11.97
  7  Peršič Aljoša 17.09.97
  8  Torkar Miha 08.03.97
  9  Simčič Jakob 07.02.97
  10  Bizjak Žan 15.03.97
  11  Mlečnik Jan 13.02.97
  Rezervni igralci
  13  Janevski Igor 17.08.96
  14  Januš Edvard 16.09.97
  15  Koren Mark 05.01.96
  Rezervni igralci
  14  Dizdarević Alen 25.02.96
  15  Berlot Alen 04.05.97
  16  Džinović Adnan 18.03.99
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Brda
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:1 8 - Boskovič Klemen (32') 11m
   2:2 4 - Lazar Kris (75') AG
   Brda
   0:1 8 - Torkar Miha (14')
   1:2 4 - Lazar Kris (52')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    4 - Zupanc Blaž (16')
    6 - Vukšinič Gregor (29')
    9 - Prebil Jaka (35')
    8 - Boskovič Klemen (79')
   Brda
    11 - Mlečnik Jan (22')
    10 - Bizjak Žan (45')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Brda
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  62'     15 - Koren Mark
       10 - Marenče Jan
  80'     14 - Januš Edvard
       2 - Erceg Rok
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Dizdarević Alen
       7 - Peršič Aljoša
  74'     15 - Berlot Alen
       11 - Mlečnik Jan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan