align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 26.10.14
   TEKMA: Šenčur - Birsa&Matavž Bilje 1:1 (0:1)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Voga Franci
   2. pomočnik: Jelovčan Tadej
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Gregorc Jan (V) 31.01.97
  2  Gašperlin Rok 13.02.96
  3  Jefimić Boro 20.08.97
  4  Celar Žiga 29.01.97
  5  Gorjanec Denis 04.01.96
  6  Sirk Aljoša 10.11.97
  7  Novak Luka 08.03.96
  8  Strašek Rok 19.07.96
  9  Vrtač Tim 24.07.96
  11  Vrtač Nik 09.11.97
  20  Tominc Nejc (K) 08.03.97
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime Rojen
  1  Bajc Luka (V) 13.11.96
  2  Kodelja Enej 11.11.96
  3  Umek Klemen 15.01.96
  4  Kunc Domen (K) 07.09.97
  5  Gregorič Domen 06.04.97
  6  Barukčić Klemen 18.06.97
  8  Humar Kevin 09.04.96
  9  Masten Nik 24.12.97
  10  Čižmešija Tomislav 04.04.96
  13  Cijan Klemen 09.05.96
  18  Silič Anej 19.07.97
  Rezervni igralci
  13  Lipar Jan 17.01.97
  14  Mubi Žan 12.07.96
  15  Apostolovski Črt 03.10.97
  16  Rakovec Nik 12.07.97
  17  Ferlan Rok 26.07.97
  18  Zorman Maks 27.06.96
  22  Bobnar David 01.08.97
  Rezervni igralci
  11  Žnideršič Kevin 15.04.96
  12  Nabergoj Anže (V) 19.01.99
  14  Koblar Jan 03.06.97
  15  Gregorič Rene 23.02.97
  16  Nabergoj Ambrož 02.06.97
  19  Gorup David 04.03.97
   TRENER
   Šenčur
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Šenčur
   1:1 8 - Strašek Rok (51')
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 13 - Cijan Klemen (24')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    2 - Gašperlin Rok (22')
    20 - Tominc Nejc (25')
    7 - Novak Luka (27')
    3 - Jefimić Boro (57')
    15 - Apostolovski Črt (85')
   Birsa&Matavž Bilje
    4 - Kunc Domen (33')
    5 - Gregorič Domen (72')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Apostolovski Črt
       9 - Vrtač Tim
  70'     17 - Ferlan Rok
       2 - Gašperlin Rok
  75'     22 - Bobnar David
       6 - Sirk Aljoša
  87'     18 - Zorman Maks
       11 - Vrtač Nik
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  73'     19 - Gorup David
       4 - Kunc Domen
  75'     11 - Žnideršič Kevin
       10 - Čižmešija Tomislav
  87'     16 - Nabergoj Ambrož
       5 - Gregorič Domen
  87'     14 - Koblar Jan
       18 - Silič Anej
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan