align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 10. krog 26.10.14
   TEKMA: Šenčur - Birsa&Matavž Bilje 1:1 (0:1)
   Kraj: Šenčur - ŠD Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Voga Franci
   2. pomočnik: Jelovčan Tadej
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Gašperlin Rok
  3  Jefimić Boro
  4  Celar Žiga
  5  Gorjanec Denis
  6  Sirk Aljoša
  7  Novak Luka
  8  Strašek Rok
  9  Vrtač Tim
  11  Vrtač Nik
  20  Tominc Nejc (K)
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  3  Umek Klemen
  4  Kunc Domen (K)
  5  Gregorič Domen
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  13  Cijan Klemen
  18  Silič Anej
  Rezervni igralci
  13  Lipar Jan
  14  Mubi Žan
  15  Apostolovski Črt
  16  Rakovec Nik
  17  Ferlan Rok
  18  Zorman Maks
  22  Bobnar David
  Rezervni igralci
  11  Žnideršič Kevin
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Koblar Jan
  15  Gregorič Rene
  16  Nabergoj Ambrož
  19  Gorup David
   TRENER
   Šenčur
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Šenčur
   1:1 8 - Strašek Rok (51')
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 13 - Cijan Klemen (24')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    2 - Gašperlin Rok (22')
    20 - Tominc Nejc (25')
    7 - Novak Luka (27')
    3 - Jefimić Boro (57')
    15 - Apostolovski Črt (85')
   Birsa&Matavž Bilje
    4 - Kunc Domen (33')
    5 - Gregorič Domen (72')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Apostolovski Črt
       9 - Vrtač Tim
  70'     17 - Ferlan Rok
       2 - Gašperlin Rok
  75'     22 - Bobnar David
       6 - Sirk Aljoša
  87'     18 - Zorman Maks
       11 - Vrtač Nik
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  73'     19 - Gorup David
       4 - Kunc Domen
  75'     11 - Žnideršič Kevin
       10 - Čižmešija Tomislav
  87'     16 - Nabergoj Ambrož
       5 - Gregorič Domen
  87'     14 - Koblar Jan
       18 - Silič Anej
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan