align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: Slovan - Škofja Loka 3:0 (0:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Ovnik Mihael
   1. pomočnik: Langus Luka
   2. pomočnik: Lah Kristian
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Preradović-Nasufović Adimir (V) 23.02.97
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Djinisić Stefan 09.12.97
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Jurkin Luka 11.04.97
  6  Rac Tilen 02.11.96
  7  Zajc Jakob 27.01.96
  8  Maliqaj Arbnor 17.10.97
  9  Ferk Tadej 27.01.96
  10  Miljević Stefan (K) 14.01.96
  11  Begović Jan 01.09.96
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V,K) 03.07.96
  2  Košir Blaž 03.11.98
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Mrak Žiga 08.02.98
  5  Dragojević Stefan 16.03.97
  6  Novak Sergej 12.08.99
  7  Stanovnik Lovro 19.12.98
  8  Pogačnik Bor 21.03.96
  9  Dolenc Miha 06.01.99
  10  Oblak Anže 14.12.96
  11  Prosen Žiga 12.05.97
  Rezervni igralci
  13  Stele Jaka 24.10.97
  14  Popadič Marko 08.06.96
  15  Finžgar Jernej Rudi 30.04.96
  Rezervni igralci
  14  Klemenčič Rok 25.11.97
   TRENER
   Slovan
   Škofja Loka
   STRELCI
   Slovan
   1:0 15 - Finžgar Jernej Rudi (53')
   2:0 7 - Zajc Jakob (58')
   3:0 9 - Ferk Tadej (87')
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Slovan
    2 - Gjaka Alban (49')
    8 - Maliqaj Arbnor (55')
    10 - Miljević Stefan (67')
   Škofja Loka
    5 - Dragojević Stefan (55')
    4 - Mrak Žiga (65')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Finžgar Jernej Rudi
       11 - Begović Jan
  80'     14 - Popadič Marko
       3 - Djinisić Stefan
  87'     13 - Stele Jaka
       6 - Rac Tilen
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Klemenčič Rok
       9 - Dolenc Miha
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan