align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 31.10.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Roltek Dob 4:0 (3:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Bukovec Janko
   1. pomočnik: Klančar Miha
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Nabergoj Ambrož
  3  Umek Klemen (K)
  4  Kunc Domen
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  18  Silič Anej
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Avsec Tadej (V)
  2  Derganc Andraž
  4  Zupan Jure
  6  Zagorec David
  7  Jurišič Matej
  8  Kotnik Matej
  10  Čebulj Tomaž
  11  Adilović Arnes
  13  Tomažin Žan Žak
  14  Škofljanc Gašper (K)
  19  Avbelj Luka
  Rezervni igralci
  5  Gregorič Domen
  7  Gregorič Rene
  11  Žnideršič Kevin
  15  Kodelja Enej
  16  Kobal Andraž
  17  Kavčič Rok
  19  Gorup David
  Rezervni igralci
  3  Majce Žan Luka
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Roltek Dob
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 3 - Umek Klemen (24')
   2:0 10 - Čižmešija Tomislav (31')
   3:0 8 - Humar Kevin (41') 11m
   4:0 6 - Barukčić Klemen (61')
   Roltek Dob
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    2 - Nabergoj Ambrož (32')
   Roltek Dob
    19 - Avbelj Luka (41')
    13 - Tomažin Žan Žak (87')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Gregorič Rene
       2 - Nabergoj Ambrož
  52'     11 - Žnideršič Kevin
       18 - Silič Anej
  60'     19 - Gorup David
       4 - Kunc Domen
  66'     16 - Kobal Andraž
       10 - Čižmešija Tomislav
  74'     15 - Kodelja Enej
       8 - Humar Kevin
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  76'     3 - Majce Žan Luka
       11 - Adilović Arnes
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan