align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 31.10.14
   TEKMA: Brda - Šenčur 0:5 (0:3)
   Kraj: Vipolže - Štadion Vipolže    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Božič Alen
   1. pomočnik: Pavšič Peter
   2. pomočnik: Štokelj Primož
   Delegat: Komel Otmar
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime Rojen
  1  Blažič Matija (V) 24.02.96
  2  Pahor Kristjan 07.05.97
  3  Ferjančič Miha 30.04.96
  4  Torkar Miha 08.03.97
  5  Petrič Tilen 20.04.97
  6  Berlot Alen 04.05.97
  7  Peršič Aljoša 17.09.97
  8  Bizjak Žan 15.03.97
  9  Simčič Jakob 07.02.97
  10  Lazar Kris (K) 02.08.96
  11  Kravanja Patrik 30.11.97
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Gregorc Jan (V) 31.01.97
  2  Gašperlin Rok 13.02.96
  3  Jefimić Boro 20.08.97
  4  Celar Žiga 29.01.97
  5  Gorjanec Denis 04.01.96
  6  Sirk Aljoša 10.11.97
  7  Novak Luka 08.03.96
  8  Strašek Rok 19.07.96
  9  Vrtač Nik 09.11.97
  11  Zupančič Jure 14.09.96
  20  Tominc Nejc (K) 08.03.97
  Rezervni igralci
  14  Dizdarević Alen 25.02.96
  15  Slokar Luci 08.06.96
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V) 18.06.97
  13  Ferlan Rok 26.07.97
  14  Bobnar David 01.08.97
  15  Rakovec Nik 12.07.97
  16  Vrtač Tim 24.07.96
   TRENER
   Brda
   Šenčur
   STRELCI
   Brda
   Šenčur
   0:1 9 - Vrtač Nik (9')
   0:2 11 - Zupančič Jure (31')
   0:3 11 - Zupančič Jure (40')
   0:4 11 - Zupančič Jure (64')
   0:5 20 - Tominc Nejc (89') 11m
   OPOMINJANI
   Brda
    7 - Peršič Aljoša (44')
    4 - Torkar Miha (78')
    3 - Ferjančič Miha (81')
    15 - Slokar Luci (86')
   Šenčur
    2 - Gašperlin Rok (18')
    5 - Gorjanec Denis (89')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Šenčur
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  66'     14 - Dizdarević Alen
       11 - Kravanja Patrik
  76'     15 - Slokar Luci
       9 - Simčič Jakob
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Bobnar David
       4 - Celar Žiga
  65'     13 - Ferlan Rok
       7 - Novak Luka
  68'     16 - Vrtač Tim
       9 - Vrtač Nik
  76'     15 - Rakovec Nik
       6 - Sirk Aljoša
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan