align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 31.10.14
   TEKMA: Brda - Šenčur 0:5 (0:3)
   Kraj: Vipolže - Štadion Vipolže    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Božič Alen
   1. pomočnik: Pavšič Peter
   2. pomočnik: Štokelj Primož
   Delegat: Komel Otmar
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Blažič Matija (V)
  2  Pahor Kristjan
  3  Ferjančič Miha
  4  Torkar Miha
  5  Petrič Tilen
  6  Berlot Alen
  7  Peršič Aljoša
  8  Bizjak Žan
  9  Simčič Jakob
  10  Lazar Kris (K)
  11  Kravanja Patrik
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Gašperlin Rok
  3  Jefimić Boro
  4  Celar Žiga
  5  Gorjanec Denis
  6  Sirk Aljoša
  7  Novak Luka
  8  Strašek Rok
  9  Vrtač Nik
  11  Zupančič Jure
  20  Tominc Nejc (K)
  Rezervni igralci
  14  Dizdarević Alen
  15  Slokar Luci
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  13  Ferlan Rok
  14  Bobnar David
  15  Rakovec Nik
  16  Vrtač Tim
   TRENER
   Brda
   Šenčur
   STRELCI
   Brda
   Šenčur
   0:1 9 - Vrtač Nik (9')
   0:2 11 - Zupančič Jure (31')
   0:3 11 - Zupančič Jure (40')
   0:4 11 - Zupančič Jure (64')
   0:5 20 - Tominc Nejc (89') 11m
   OPOMINJANI
   Brda
    7 - Peršič Aljoša (44')
    4 - Torkar Miha (78')
    3 - Ferjančič Miha (81')
    15 - Slokar Luci (86')
   Šenčur
    2 - Gašperlin Rok (18')
    5 - Gorjanec Denis (89')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Šenčur
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  66'     14 - Dizdarević Alen
       11 - Kravanja Patrik
  76'     15 - Slokar Luci
       9 - Simčič Jakob
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Bobnar David
       4 - Celar Žiga
  65'     13 - Ferlan Rok
       7 - Novak Luka
  68'     16 - Vrtač Tim
       9 - Vrtač Nik
  76'     15 - Rakovec Nik
       6 - Sirk Aljoša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan