align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Arne Tabor 69 0:2 (0:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Tabar Tan
   1. pomočnik: Tozan Mateo
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Drolc Leon
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime Rojen
  1  Baruca Miha (V) 20.04.00
  2  Krmac Patrik 18.12.98
  3  Bertok Patrik 10.02.96
  4  Starc Vasja (K) 13.02.96
  5  Vežnaver Tilen 24.01.99
  6  Poklar Žan 15.03.98
  7  Kučinič Patrick 14.12.97
  8  Nagy Jernej 02.02.98
  9  Zyba Dibran 26.05.96
  10  Cvetković Luka 13.06.96
  11  Radišković Saša 30.11.96
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Lipovac Tim (V) 26.06.97
  2  Erceg Rok 15.01.98
  3  Okorn Anže 06.10.96
  4  Zupanc Blaž 12.05.97
  5  Fužir Lenart 23.10.96
  6  Vukšinič Gregor 04.12.97
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Prebil Jaka 13.09.97
  10  Mujakić Edvin 13.03.97
  11  Novak Gal 24.03.97
  Rezervni igralci
  12  Ražem Enej (V) 20.01.97
  13  Vrčon Anže 12.11.97
  14  Gorela Rok 22.05.97
  15  Primožič Domen 20.01.98
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V) 04.02.96
  13  Janevski Igor 17.08.96
  14  Januš Edvard 16.09.97
  15  Marenče Jan 12.10.96
  18  Rokavec Nejc 12.04.96
   TRENER
   Jadran Dekani
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Jadran Dekani
   Arne Tabor 69
   0:1 4 - Zupanc Blaž (47')
   0:2 15 - Marenče Jan (81')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
   Arne Tabor 69
    5 - Fužir Lenart (54')
    6 - Vukšinič Gregor (76')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  56'     15 - Primožič Domen
       11 - Radišković Saša
  85'     14 - Gorela Rok
       10 - Cvetković Luka
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Marenče Jan
       2 - Erceg Rok
  82'     14 - Januš Edvard
       10 - Mujakić Edvin
  85'     18 - Rokavec Nejc
       7 - Brankovič David
  86'     13 - Janevski Igor
       9 - Prebil Jaka
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan