align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Svoboda 2:0 (1:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Debevec Gašper
   2. pomočnik: Pestotnik Sebastijan
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime Rojen
  1  Mujkanović Jasim (V) 27.09.98
  2  Novak Gal 17.10.97
  3  Merdanović Asim 11.12.97
  4  Fatimić Ramiz 12.10.97
  5  Kulašević Amar 04.07.96
  6  Barukčić Mario 09.07.97
  7  Krajšič Žan 23.01.96
  8  Mlinar Tilen (K) 03.02.96
  9  Rutar Aleks 03.03.99
  10  Fatimić Amir 12.10.97
  11  Kazič Staš 11.07.96
   Svoboda
Priimek in ime Rojen
  1  Čefarin David (V) 28.09.96
  2  Krupljanin Danijel 25.09.96
  3  Delić Mirnes 06.09.96
  4  Vaupotič Tilen 10.08.97
  5  Nuhanovič Eni (K) 12.02.96
  6  Redžič Emir 23.12.96
  7  Kekić Teo 10.01.97
  8  Angov Dejan 21.12.97
  9  Založnik Anže 06.09.96
  10  Nuhanovič Edi 12.02.96
  11  Judež Klemen 26.06.97
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan 03.07.97
  14  Krasniqi Kevin 16.01.97
  Rezervni igralci
  12  Japič Matic (V) 30.03.97
  13  Kalar Nakov Luka 13.01.97
  14  Bojović Timotej 26.07.96
  15  Maksimovič Haris 16.10.97
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Svoboda
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:0 8 - Mlinar Tilen (36') 11m
   2:0 4 - Fatimić Ramiz (78')
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    11 - Kazič Staš (21')
    4 - Fatimić Ramiz (39')
   Svoboda
    5 - Nuhanovič Eni (35')
    11 - Judež Klemen (77')
    6 - Redžič Emir (90')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
    5 - Kulašević Amar (90')
   Svoboda
    10 - Nuhanovič Edi (90')
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  62'     14 - Krasniqi Kevin
       9 - Rutar Aleks
  88'     13 - Dolanc Jan
       4 - Fatimić Ramiz
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  69'     15 - Maksimovič Haris
       9 - Založnik Anže
  75'     14 - Bojović Timotej
       7 - Kekić Teo
  79'     13 - Kalar Nakov Luka
       2 - Krupljanin Danijel
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan