align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Svoboda 2:0 (1:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Debevec Gašper
   2. pomočnik: Pestotnik Sebastijan
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Merdanović Asim
  4  Fatimić Ramiz
  5  Kulašević Amar
  6  Barukčić Mario
  7  Krajšič Žan
  8  Mlinar Tilen (K)
  9  Rutar Aleks
  10  Fatimić Amir
  11  Kazič Staš
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Krupljanin Danijel
  3  Delić Mirnes
  4  Vaupotič Tilen
  5  Nuhanovič Eni (K)
  6  Redžič Emir
  7  Kekić Teo
  8  Angov Dejan
  9  Založnik Anže
  10  Nuhanovič Edi
  11  Judež Klemen
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
  14  Krasniqi Kevin
  Rezervni igralci
  12  Japič Matic (V)
  13  Kalar Nakov Luka
  14  Bojović Timotej
  15  Maksimovič Haris
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Svoboda
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:0 8 - Mlinar Tilen (36') 11m
   2:0 4 - Fatimić Ramiz (78')
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    11 - Kazič Staš (21')
    4 - Fatimić Ramiz (39')
   Svoboda
    5 - Nuhanovič Eni (35')
    11 - Judež Klemen (77')
    6 - Redžič Emir (90')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
    5 - Kulašević Amar (90')
   Svoboda
    10 - Nuhanovič Edi (90')
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  62'     14 - Krasniqi Kevin
       9 - Rutar Aleks
  88'     13 - Dolanc Jan
       4 - Fatimić Ramiz
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  69'     15 - Maksimovič Haris
       9 - Založnik Anže
  75'     14 - Bojović Timotej
       7 - Kekić Teo
  79'     13 - Kalar Nakov Luka
       2 - Krupljanin Danijel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan