align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: NOGA Britof - Jesenice-Bled 0:2 (0:0)
   Kraj: Britof pri Kranju - NK Britof    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Jerič Anže
   2. pomočnik: Kolenko Miha
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Knavs Klemen (V,K) 10.04.96
  2  Šenk Gašper 20.05.98
  3  Jusufović Elvis 21.01.96
  4  Sitar Tevž 05.11.98
  5  Bajželj Tom 24.04.99
  6  Ademaj Klodian 22.08.97
  7  Dedić Ervin 25.11.98
  8  Pavlovič Aleš 13.12.96
  9  Muzaferović Sean 15.07.96
  10  Godnič Matic 08.03.96
  20  Tomić Petar 06.10.96
   Jesenice-Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Mencinger Jaka (V) 17.06.97
  4  Huseinbašić Senad (K) 13.03.96
  6  Semanić Ermin 02.07.96
  10  Pašić Armin 27.08.97
  13  Basta David 05.03.96
  14  Končnik Ažbe 11.11.97
  19  Hmeljak Uroš 14.11.97
  22  Crnović Arment 30.12.96
  26  Lapajne Anže 13.11.97
  42  Kadunc Andrej 17.10.97
  88  Rozman Simon 21.05.96
  Rezervni igralci
  13  Šenk Rok 13.12.98
  14  Sedlar Mark 08.04.99
  15  Dimitrov Robert 16.06.99
  16  Hudovernik Matic 20.11.96
  17  Sodnik Miha 10.10.99
  19  Janžekovič Miha 17.08.98
  Rezervni igralci
  11  Ristić Stefan 08.05.96
  17  Čop Štefan 01.12.96
   TRENER
   NOGA Britof
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   NOGA Britof
   Jesenice-Bled
   0:1 22 - Crnović Arment (52')
   0:2 6 - Semanić Ermin (93')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    19 - Janžekovič Miha (92')
   Jesenice-Bled
    22 - Crnović Arment (92')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  66'     15 - Dimitrov Robert
       6 - Ademaj Klodian
  72'     13 - Šenk Rok
       9 - Muzaferović Sean
  84'     16 - Hudovernik Matic
       5 - Bajželj Tom
  84'     19 - Janžekovič Miha
       7 - Dedić Ervin
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan