align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 11. krog 02.11.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Ivančna Gorica 1:1 (1:1)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lukšič Benjamin
   1. pomočnik: Garmut Gašper
   2. pomočnik: Ciuha Aleš
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Železnikar Jaka
  5  Cerar Matej
  7  Kumer Andraž
  8  Štruklec Luka
  9  Djukić Marko
  13  Marinko Jernej
  17  Perne Rok
  20  Komatar Nejc
  23  Kern Mark (K)
  27  Skrbinšek Žan
  99  Božič Gašper (V)
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Dremelj Blaž (V)
  2  Piškurič Luka
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Križman Aljaž Anton
  7  Marčetič Jurij
  8  Mirt Matej
  9  Salčinovič Alen
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  18  Berus Kristjan
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  4  Smrkolj Nik
  6  Hemetek Matevž
  10  Marinšek Grega
  11  Vidmar Miha
  14  Dacar Mitja
  15  Arh Anže
  Rezervni igralci
  12  Verbič Tomaž (V)
  13  Zupančič Jan
  14  Bebar Šabić Emanuel
  15  Boh Luka
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:1 5 - Cerar Matej (36')
   Ivančna Gorica
   0:1 7 - Marčetič Jurij (1')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    27 - Skrbinšek Žan (83')
   Ivančna Gorica
    3 - Gavranić Marko (38')
    5 - Križman Aljaž Anton (70')
    1 - Dremelj Blaž (79')
    18 - Berus Kristjan (80')
    10 - Smrekar Jan (92')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Ivančna Gorica
    1 - Dremelj Blaž (87')
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Vidmar Miha
       7 - Kumer Andraž
  67'     15 - Arh Anže
       9 - Djukić Marko
  77'     10 - Marinšek Grega
       23 - Kern Mark
  80'     14 - Dacar Mitja
       20 - Komatar Nejc
  89'     4 - Smrkolj Nik
       8 - Štruklec Luka
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  86'     15 - Boh Luka
       9 - Salčinovič Alen
  87'     12 - Verbič Tomaž
       7 - Marčetič Jurij
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan