align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 22.11.14
   TEKMA: Svoboda - NOGA Britof 4:0 (3:0)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Nadarevič Jaka
   1. pomočnik: Marković Siniša
   2. pomočnik: Debevec Gašper
   Delegat: Zadravec Franc
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Parkelj Jernej
  3  Delić Mirnes
  4  Vaupotič Tilen
  5  Nuhanovič Eni
  6  Bojović Timotej
  7  Redžič Emir (K)
  8  Angov Dejan
  9  Založnik Anže
  10  Krupljanin Danijel
  11  Flerin Žiga
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Šupuk Kenan (V)
  2  Pavlovič Aleš
  3  Jusufović Elvis
  4  Sitar Tevž
  5  Dimitrov Robert
  6  Ademaj Klodian
  7  Šenk Gašper
  8  Godnič Matic
  9  Muzaferović Sean
  10  Boldin Tim (K)
  20  Tomić Petar
  Rezervni igralci
  13  Kalar Nakov Luka
  14  Maksimovič Haris
  15  Kekić Teo
  Rezervni igralci
  13  Dedić Ervin
  14  Sedlar Mark
  15  Kukavica Benjamin
  16  Janžekovič Miha
  17  Sodnik Miha
  18  Stojanac Matej
   TRENER
   Svoboda
   NOGA Britof
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 3 - Delić Mirnes (12') 11m
   2:0 11 - Flerin Žiga (14')
   3:0 11 - Flerin Žiga (39')
   4:0 8 - Angov Dejan (62')
   NOGA Britof
   OPOMINJANI
   Svoboda
    7 - Redžič Emir (70')
   NOGA Britof
    9 - Muzaferović Sean (9')
    10 - Boldin Tim (86')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  54'     13 - Kalar Nakov Luka
       2 - Parkelj Jernej
  60'     14 - Maksimovič Haris
       10 - Krupljanin Danijel
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Sedlar Mark
       6 - Ademaj Klodian
  62'     18 - Stojanac Matej
       5 - Dimitrov Robert
  72'     13 - Dedić Ervin
       8 - Godnič Matic
  85'     17 - Sodnik Miha
       4 - Sitar Tevž
  85'     16 - Janžekovič Miha
       9 - Muzaferović Sean
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan