align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 23.11.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Rudar Trbovlje 1:0 (1:0)
   Kraj: Ljubljana - Vižmarje -Brod    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Sedej Miha
   1. pomočnik: Černe Tomaž
   2. pomočnik: Peljhan Matjaž
   Delegat: Jež Roman
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Lipovac Tim (V) 26.06.97
  2  Erceg Rok 15.01.98
  3  Koren Mark 05.01.96
  4  Zupanc Blaž 12.05.97
  5  Okorn Anže 06.10.96
  6  Fužir Lenart 23.10.96
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Marenče Jan 12.10.96
  10  Novak Gal 24.03.97
  11  Prebil Jaka 13.09.97
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime Rojen
  1  Mujkanović Jasim (V) 27.09.98
  2  Novak Gal 17.10.97
  3  Merdanović Asim 11.12.97
  4  Barukčić Mario 09.07.97
  5  Cvitić Pavao 08.03.96
  6  Fatimić Amir 12.10.97
  7  Rutar Aleks 03.03.99
  8  Dolanc Jan 03.07.97
  9  Đekić Aleksandar 23.08.96
  10  Fatimić Ramiz 12.10.97
  11  Kazič Staš (K) 11.07.96
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V) 04.02.96
  13  Janevski Igor 17.08.96
  14  Rokavec Nejc 12.04.96
  15  Jukić Anel 08.07.96
  16  Januš Edvard 16.09.97
  18  Vukšinič Gregor 04.12.97
  Rezervni igralci
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:0 8 - Boskovič Klemen (40')
   Rudar Trbovlje
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    7 - Brankovič David (64')
    9 - Marenče Jan (74')
    1 - Lipovac Tim (91')
   Rudar Trbovlje
    2 - Novak Gal (30')
    3 - Merdanović Asim (35')
    1 - Mujkanović Jasim (64')
    4 - Barukčić Mario (80')
    10 - Fatimić Ramiz (88')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Vukšinič Gregor
       10 - Novak Gal
  65'     15 - Jukić Anel
       7 - Brankovič David
  84'     16 - Januš Edvard
       9 - Marenče Jan
  90'     14 - Rokavec Nejc
       11 - Prebil Jaka
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan