align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 23.11.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Rudar Trbovlje 1:0 (1:0)
   Kraj: Ljubljana - Vižmarje -Brod    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Sedej Miha
   1. pomočnik: Černe Tomaž
   2. pomočnik: Peljhan Matjaž
   Delegat: Jež Roman
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Erceg Rok
  3  Koren Mark
  4  Zupanc Blaž
  5  Okorn Anže
  6  Fužir Lenart
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Marenče Jan
  10  Novak Gal
  11  Prebil Jaka
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Merdanović Asim
  4  Barukčić Mario
  5  Cvitić Pavao
  6  Fatimić Amir
  7  Rutar Aleks
  8  Dolanc Jan
  9  Đekić Aleksandar
  10  Fatimić Ramiz
  11  Kazič Staš (K)
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V)
  13  Janevski Igor
  14  Rokavec Nejc
  15  Jukić Anel
  16  Januš Edvard
  18  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:0 8 - Boskovič Klemen (40')
   Rudar Trbovlje
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    7 - Brankovič David (64')
    9 - Marenče Jan (74')
    1 - Lipovac Tim (91')
   Rudar Trbovlje
    2 - Novak Gal (30')
    3 - Merdanović Asim (35')
    1 - Mujkanović Jasim (64')
    4 - Barukčić Mario (80')
    10 - Fatimić Ramiz (88')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Vukšinič Gregor
       10 - Novak Gal
  65'     15 - Jukić Anel
       7 - Brankovič David
  84'     16 - Januš Edvard
       9 - Marenče Jan
  90'     14 - Rokavec Nejc
       11 - Prebil Jaka
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan