align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 09.11.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Šenčur 1:1 (0:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Stjepanović Aleksandar
   1. pomočnik: Bissachi Kole Aleksandar
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Košanc Elvis
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Krmac Patrik
  3  Vežnaver Tilen
  4  Starc Vasja (K)
  5  Gerk Mihael
  6  Pribac Gregor
  7  Kučinič Patrick
  8  Nagy Jernej
  9  Poklar Žan
  10  Cvetković Luka
  11  Bertok Patrik
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Gašperlin Rok
  3  Bobnar David
  4  Jefimić Boro
  5  Celar Žiga
  6  Sirk Aljoša
  7  Novak Luka
  8  Strašek Rok
  9  Vrtač Nik
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Zupančič Jure
  Rezervni igralci
  12  Ražem Enej (V)
  13  Gorela Rok
  14  Radišković Saša
  15  Primožič Domen
  16  Vrčon Anže
  Rezervni igralci
  13  Ferlan Rok
  14  Bohinc Jan
  15  Rakovec Nik
  16  Vrtač Tim
  17  Apostolovski Črt
  18  Hadžirić Anis
  19  Zorman Maks
   TRENER
   Jadran Dekani
   Šenčur
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 10 - Cvetković Luka (63')
   Šenčur
   1:1 11 - Zupančič Jure (73')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    8 - Nagy Jernej (28')
    5 - Gerk Mihael (51')
    7 - Kučinič Patrick (68')
   Šenčur
    5 - Celar Žiga (90')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Šenčur
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  65'     15 - Primožič Domen
       3 - Vežnaver Tilen
  92'     14 - Radišković Saša
       9 - Poklar Žan
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  63'     16 - Vrtač Tim
       3 - Bobnar David
  82'     13 - Ferlan Rok
       9 - Vrtač Nik
  86'     17 - Apostolovski Črt
       6 - Sirk Aljoša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan