align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 23.11.14
   TEKMA: Roltek Dob - Brda 4:1 (3:1)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Barukčič Antonio
   1. pomočnik: Pantić Saša
   2. pomočnik: Planinšek Martin
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  3  Tomažin Žan Žak
  4  Volčini Gašper (K)
  7  Krajnik Žan
  8  Kotnik Matej
  11  Adilović Arnes
  12  Avsec Tadej (V)
  14  Škofljanc Gašper
  15  Zupančič Mitja
  23  Avbelj Luka
  27  Skrbinek Anže
  39  Čebulj Tomaž
   Brda
Priimek in ime
  0 
  1  Blažič Matija (V)
  2  Pahor Kristjan
  3  Ferjančič Miha
  4  Lazar Kris (K)
  5  Petrič Tilen
  6  Berlot Alen
  7  Bizjak Žan
  8  Torkar Miha
  9  Simčič Jakob
  10  Slokar Luci
  16  Kravanja Patrik
  Rezervni igralci
  5  Keserović Emir
  19  Lepoglavec Jure
  Rezervni igralci
  14  Dizdarević Alen
  15  Peršič Aljoša
  17  Berce Nejc
   TRENER
   Roltek Dob
   Brda
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 39 - Čebulj Tomaž (35')
   2:1 7 - Krajnik Žan (42')
   3:1 15 - Zupančič Mitja (44')
   4:1 39 - Čebulj Tomaž (63')
   Brda
   0:1 9 - Simčič Jakob (15')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    39 - Čebulj Tomaž (34')
    27 - Skrbinek Anže (68')
   Brda
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Brda
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  59'     19 - Lepoglavec Jure
       11 - Adilović Arnes
  80'     5 - Keserović Emir
       39 - Čebulj Tomaž
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Berce Nejc
       2 - Pahor Kristjan
  57'     14 - Dizdarević Alen
       9 - Simčič Jakob
  69'     15 - Peršič Aljoša
       7 - Bizjak Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan