align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 23.11.14
   TEKMA: Roltek Dob - Brda 4:1 (3:1)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Barukčič Antonio
   1. pomočnik: Pantić Saša
   2. pomočnik: Planinšek Martin
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime Rojen
  3  Tomažin Žan Žak 24.10.98
  4  Volčini Gašper (K) 25.06.96
  7  Krajnik Žan 29.06.96
  8  Kotnik Matej 03.09.96
  11  Adilović Arnes 19.01.98
  12  Avsec Tadej (V) 04.01.96
  14  Škofljanc Gašper 06.01.96
  15  Zupančič Mitja 30.08.97
  23  Avbelj Luka 01.02.97
  27  Skrbinek Anže 01.04.97
  39  Čebulj Tomaž 10.10.96
   Brda
Priimek in ime Rojen
  0 
  1  Blažič Matija (V) 24.02.96
  2  Pahor Kristjan 07.05.97
  3  Ferjančič Miha 30.04.96
  4  Lazar Kris (K) 02.08.96
  5  Petrič Tilen 20.04.97
  6  Berlot Alen 04.05.97
  7  Bizjak Žan 15.03.97
  8  Torkar Miha 08.03.97
  9  Simčič Jakob 07.02.97
  10  Slokar Luci 08.06.96
  16  Kravanja Patrik 30.11.97
  Rezervni igralci
  5  Keserović Emir 14.07.97
  19  Lepoglavec Jure 03.07.97
  Rezervni igralci
  14  Dizdarević Alen 25.02.96
  15  Peršič Aljoša 17.09.97
  17  Berce Nejc 19.12.97
   TRENER
   Roltek Dob
   Brda
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 39 - Čebulj Tomaž (35')
   2:1 7 - Krajnik Žan (42')
   3:1 15 - Zupančič Mitja (44')
   4:1 39 - Čebulj Tomaž (63')
   Brda
   0:1 9 - Simčič Jakob (15')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    39 - Čebulj Tomaž (34')
    27 - Skrbinek Anže (68')
   Brda
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Brda
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  59'     19 - Lepoglavec Jure
       11 - Adilović Arnes
  80'     5 - Keserović Emir
       39 - Čebulj Tomaž
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Berce Nejc
       2 - Pahor Kristjan
  57'     14 - Dizdarević Alen
       9 - Simčič Jakob
  69'     15 - Peršič Aljoša
       7 - Bizjak Žan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan