align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 09.11.14
   TEKMA: Slovan - Birsa&Matavž Bilje 0:3 (0:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Ćubić Igor (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Djinisić Stefan
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis
  6  Rac Tilen
  7  Zajc Jakob
  8  Maliqaj Arbnor
  9  Ferk Tadej
  10  Begović Jan (K)
  11  Jurkin Luka
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Koblar Jan
  3  Umek Klemen (K)
  4  Kunc Domen
  5  Gregorič Domen
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  13  Cijan Klemen
  18  Silič Anej
  Rezervni igralci
  13  Stele Jaka
  14  Finžgar Jernej Rudi
  15  Popadič Marko
  Rezervni igralci
  11  Žnideršič Kevin
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Gregorič Rene
  15  Nabergoj Ambrož
  16  Kobal Andraž
  17  Kavčič Rok
  19  Gorup David
   TRENER
   Slovan
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Slovan
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 13 - Cijan Klemen (49')
   0:2 4 - Kunc Domen (76')
   0:3 9 - Masten Nik (83')
   OPOMINJANI
   Slovan
    14 - Finžgar Jernej Rudi (58')
    11 - Jurkin Luka (78')
   Birsa&Matavž Bilje
    9 - Masten Nik (81')
    3 - Umek Klemen (85')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Finžgar Jernej Rudi
       6 - Rac Tilen
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Nabergoj Ambrož
       5 - Gregorič Domen
  63'     19 - Gorup David
       18 - Silič Anej
  66'     11 - Žnideršič Kevin
       10 - Čižmešija Tomislav
  78'     17 - Kavčič Rok
       4 - Kunc Domen
  84'     14 - Gregorič Rene
       2 - Koblar Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan