align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 15.11.14
   TEKMA: Slovan - Brda 2:0 (1:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Igrišče z umetno travo    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Juvančič Jan
   1. pomočnik: Nadarevič Jaka
   2. pomočnik: Birtič Matej
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Ćubić Igor (V) 02.05.98
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Djinisić Stefan 09.12.97
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Omeragić Denis 16.12.96
  6  Rac Tilen 02.11.96
  7  Zajc Jakob 27.01.96
  8  Maliqaj Arbnor 17.10.97
  9  Ferk Tadej 27.01.96
  10  Miljević Stefan (K) 14.01.96
  11  Jurkin Luka 11.04.97
   Brda
Priimek in ime Rojen
  1  Blažič Matija (V) 24.02.96
  2  Kravanja Patrik 30.11.97
  3  Ferjančič Miha 30.04.96
  4  Lazar Kris (K) 02.08.96
  5  Petrič Tilen 20.04.97
  6  Berlot Alen 04.05.97
  7  Mlečnik Jan 13.02.97
  8  Torkar Miha 08.03.97
  9  Bizjak Žan 15.03.97
  10  Dizdarević Alen 25.02.96
  11  Pahor Kristjan 07.05.97
  Rezervni igralci
  13  Popadič Marko 08.06.96
  14  Begović Jan 01.09.96
  15  Vučković Denis 30.09.98
  16  Domazet Milan 20.05.99
  Rezervni igralci
  14  Simčič Jakob 07.02.97
  15  Berce Nejc 19.12.97
   TRENER
   Slovan
   Brda
   STRELCI
   Slovan
   1:0 5 - Petrič Tilen (16') AG
   2:0 9 - Ferk Tadej (75')
   Brda
   OPOMINJANI
   Slovan
    7 - Zajc Jakob (59')
    6 - Rac Tilen (66')
    10 - Miljević Stefan (70')
   Brda
    14 - Simčič Jakob (74')
    8 - Torkar Miha (77')
    2 - Kravanja Patrik (92')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Brda
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  38'     14 - Begović Jan
       4 - Kožar Adis
  86'     16 - Domazet Milan
       6 - Rac Tilen
   Brda
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Simčič Jakob
       7 - Mlečnik Jan
  75'     15 - Berce Nejc
       10 - Dizdarević Alen
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan