align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 15.11.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Roltek Dob 1:2 (0:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Tozan Mateo
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Drolc Leon
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime Rojen
  1  Baruca Miha (V) 20.04.00
  2  Krmac Patrik 18.12.98
  3  Vežnaver Tilen 24.01.99
  4  Starc Vasja (K) 13.02.96
  5  Gerk Mihael 23.06.97
  6  Pribac Gregor 28.07.97
  7  Blatnjak Jure 30.06.96
  8  Nagy Jernej 02.02.98
  9  Zyba Dibran 26.05.96
  10  Cvetković Luka 13.06.96
  11  Bertok Patrik 10.02.96
   Roltek Dob
Priimek in ime Rojen
  4  Volčini Gašper (K) 25.06.96
  7  Krajnik Žan 29.06.96
  8  Kotnik Matej 03.09.96
  10  Jurišič Matej 19.03.96
  11  Adilović Arnes 19.01.98
  12  Avsec Tadej (V) 04.01.96
  14  Škofljanc Gašper 06.01.96
  23  Avbelj Luka 01.02.97
  27  Skrbinek Anže 01.04.97
  39  Čebulj Tomaž 10.10.96
  45  Zagorec David 29.01.96
  Rezervni igralci
  12  Ražem Enej (V) 20.01.97
  13  Gorela Rok 22.05.97
  14  Radišković Saša 30.11.96
  15  Primožič Domen 20.01.98
  16  Vrčon Anže 12.11.97
  17  Udovič Alen 09.08.96
  18  Šuber Jean 02.09.96
  Rezervni igralci
  6  Zupan Jure 26.09.99
  15  Majce Žan Luka 11.09.99
   TRENER
   Jadran Dekani
   Roltek Dob
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 17 - Udovič Alen (47')
   Roltek Dob
   1:1 39 - Čebulj Tomaž (64')
   1:2 39 - Čebulj Tomaž (75')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    10 - Cvetković Luka (52')
    18 - Šuber Jean (86')
   Roltek Dob
    45 - Zagorec David (42')
    4 - Volčini Gašper (51')
    10 - Jurišič Matej (90')
    6 - Zupan Jure (91')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Udovič Alen
       3 - Vežnaver Tilen
  61'     18 - Šuber Jean
       9 - Zyba Dibran
  86'     14 - Radišković Saša
       11 - Bertok Patrik
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  85'     6 - Zupan Jure
       11 - Adilović Arnes
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan