align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 15.11.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Roltek Dob 1:2 (0:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Tozan Mateo
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Drolc Leon
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Krmac Patrik
  3  Vežnaver Tilen
  4  Starc Vasja (K)
  5  Gerk Mihael
  6  Pribac Gregor
  7  Blatnjak Jure
  8  Nagy Jernej
  9  Zyba Dibran
  10  Cvetković Luka
  11  Bertok Patrik
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Volčini Gašper (K)
  7  Krajnik Žan
  8  Kotnik Matej
  10  Jurišič Matej
  11  Adilović Arnes
  12  Avsec Tadej (V)
  14  Škofljanc Gašper
  23  Avbelj Luka
  27  Skrbinek Anže
  39  Čebulj Tomaž
  45  Zagorec David
  Rezervni igralci
  12  Ražem Enej (V)
  13  Gorela Rok
  14  Radišković Saša
  15  Primožič Domen
  16  Vrčon Anže
  17  Udovič Alen
  18  Šuber Jean
  Rezervni igralci
  6  Zupan Jure
  15  Majce Žan Luka
   TRENER
   Jadran Dekani
   Roltek Dob
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 17 - Udovič Alen (47')
   Roltek Dob
   1:1 39 - Čebulj Tomaž (64')
   1:2 39 - Čebulj Tomaž (75')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    10 - Cvetković Luka (52')
    18 - Šuber Jean (86')
   Roltek Dob
    45 - Zagorec David (42')
    4 - Volčini Gašper (51')
    10 - Jurišič Matej (90')
    6 - Zupan Jure (91')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Udovič Alen
       3 - Vežnaver Tilen
  61'     18 - Šuber Jean
       9 - Zyba Dibran
  86'     14 - Radišković Saša
       11 - Bertok Patrik
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  85'     6 - Zupan Jure
       11 - Adilović Arnes
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan