align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 16.11.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Šenčur 2:1 (2:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Nolimal Matevž
   1. pomočnik: Ljutić Edis
   2. pomočnik: Delić Elvedin
   Delegat: Klopčič Bogomil
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Merdanović Asim
  4  Fatimić Amir
  5  Cvitić Pavao
  6  Krasniqi Kevin
  7  Rutar Aleks
  8  Mlinar Tilen (K)
  10  Fatimić Ramiz
  11  Kazič Staš
  19  Đekić Aleksandar
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Gašperlin Rok
  3  Jefimić Boro
  4  Celar Žiga
  5  Lipar Jan
  6  Sirk Aljoša
  7  Novak Luka
  8  Gorjanec Denis
  9  Vrtač Tim
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Vrtač Nik
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
  Rezervni igralci
  13  Rakovec Nik
  14  Hadžirić Anis
  15  Bobnar David
  17  Kern Gregor
  18  Ferlan Rok
  19  Bohinc Jan
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Šenčur
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:0 11 - Kazič Staš (15')
   2:0 4 - Fatimić Amir (29')
   Šenčur
   2:1 10 - Tominc Nejc (53') 11m
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    11 - Kazič Staš (8')
    6 - Krasniqi Kevin (13')
    8 - Mlinar Tilen (78')
    2 - Novak Gal (82')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Šenčur
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  78'     13 - Dolanc Jan
       7 - Rutar Aleks
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  35'     18 - Ferlan Rok
       3 - Jefimić Boro
  55'     17 - Kern Gregor
       6 - Sirk Aljoša
  78'     14 - Hadžirić Anis
       9 - Vrtač Tim
  85'     19 - Bohinc Jan
       5 - Lipar Jan
  87'     13 - Rakovec Nik
       11 - Vrtač Nik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan