align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 16.11.14
   TEKMA: NOGA Britof - Arne Tabor 69 1:5 (1:2)
   Kraj: Britof - Britof    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Tumo Tibor
   2. pomočnik: Slemc Tilen
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Pavlovič Aleš
  3  Jusufović Elvis
  4  Sitar Tevž
  5  Dimitrov Robert
  6  Ademaj Klodian
  7  Dedić Ervin
  8  Kukavica Benjamin
  9  Muzaferović Sean
  10  Boldin Tim (K)
  20  Tomić Petar
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Erceg Rok
  3  Koren Mark
  4  Zupanc Blaž
  5  Okorn Anže
  6  Fužir Lenart
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Marenče Jan
  10  Novak Gal
  11  Prebil Jaka
  Rezervni igralci
  12  Jankovec Jaka (V)
  13  Godnič Matic
  14  Sedlar Mark
  15  Šenk Gašper
  16  Janžekovič Miha
  17  Sodnik Miha
  18  Grašič Rok
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V)
  13  Janevski Igor
  14  Rokavec Nejc
  15  Škrbinc Jaka
  17  Januš Edvard
   TRENER
   NOGA Britof
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:2 20 - Tomić Petar (29')
   Arne Tabor 69
   0:1 11 - Prebil Jaka (15')
   0:2 9 - Marenče Jan (19')
   1:3 7 - Brankovič David (66')
   1:4 4 - Zupanc Blaž (79')
   1:5 8 - Boskovič Klemen (90')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    13 - Godnič Matic (70')
   Arne Tabor 69
    8 - Boskovič Klemen (69')
    6 - Fužir Lenart (74')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  28'     18 - Grašič Rok
       8 - Kukavica Benjamin
  28'     15 - Šenk Gašper
       5 - Dimitrov Robert
  28'     13 - Godnič Matic
       7 - Dedić Ervin
  69'     16 - Janžekovič Miha
       9 - Muzaferović Sean
  82'     17 - Sodnik Miha
       2 - Pavlovič Aleš
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  67'     15 - Škrbinc Jaka
       11 - Prebil Jaka
  79'     17 - Januš Edvard
       9 - Marenče Jan
  82'     14 - Rokavec Nejc
       7 - Brankovič David
  83'     13 - Janevski Igor
       2 - Erceg Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan