align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 15.11.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Svoboda 0:1 (0:0)
   Kraj: Radomlje - športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Boncelj Jure
   1. pomočnik: Medvešček Blaž
   2. pomočnik: Krstić Dejan
   Delegat: Vrenk Drago
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime Rojen
  2  Železnikar Jaka 23.07.96
  4  Šuštar Janez 12.04.97
  5  Cerar Matej 13.06.97
  6  Perne Rok 06.09.97
  8  Štruklec Luka 16.08.97
  10  Marinšek Grega (K) 19.09.96
  11  Vidmar Miha 16.06.97
  13  Marinko Jernej 02.08.97
  23  Kern Mark 03.03.96
  27  Skrbinšek Žan 06.05.96
  99  Cakić Stefan (V) 10.12.96
   Svoboda
Priimek in ime Rojen
  1  Japič Matic (V) 30.03.97
  2  Parkelj Jernej 26.09.97
  3  Delić Mirnes 06.09.96
  4  Vaupotič Tilen 10.08.97
  5  Nuhanovič Eni 12.02.96
  6  Bojović Timotej (K) 26.07.96
  7  Redžič Emir 23.12.96
  8  Kekić Teo 10.01.97
  9  Založnik Anže 06.09.96
  10  Ikanović Denis 10.09.97
  11  Judež Klemen 26.06.97
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V) 21.11.98
  7  Halili Arber 28.10.96
  9  Djukić Marko 05.02.97
  14  Dacar Mitja 02.09.97
  15  Korač Jasmin 01.07.97
  18  Arh Anže 13.07.97
  20  Kumer Andraž 26.01.96
  Rezervni igralci
  13  Kalar Nakov Luka 13.01.97
  14  Krupljanin Danijel 25.09.96
  15  Maksimovič Haris 16.10.97
  16  Flerin Žiga 17.06.96
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Svoboda
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   Svoboda
   0:1 10 - Ikanović Denis (90')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    2 - Železnikar Jaka (55')
   Svoboda
    11 - Judež Klemen (43')
    3 - Delić Mirnes (77')
    9 - Založnik Anže (86')
    10 - Ikanović Denis (88')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Svoboda
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Halili Arber
       23 - Kern Mark
  66'     15 - Korač Jasmin
       13 - Marinko Jernej
  66'     9 - Djukić Marko
       10 - Marinšek Grega
  70'     20 - Kumer Andraž
       2 - Železnikar Jaka
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  86'     14 - Krupljanin Danijel
       8 - Kekić Teo
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan