align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 13. krog 16.11.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - Jesenice-Bled 1:2 (1:2)
   Kraj: Ivančna Gorica - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bukovec Janko
   1. pomočnik: Bojić Nikola
   2. pomočnik: Džinalić Almir
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime Rojen
  1  Žnidaršič Jan (V) 07.02.97
  2  Piškurič Luka 09.02.96
  3  Gavranić Marko 28.09.97
  4  Boh Luka (K) 05.05.96
  5  Križman Aljaž Anton 17.01.97
  7  Marčetič Jurij 17.06.97
  8  Mirt Matej 19.10.96
  9  Salčinovič Alen 10.11.97
  10  Smrekar Jan 08.07.96
  11  Maschke Jan 26.06.96
  16  Berus Kristjan 24.01.96
   Jesenice-Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Mencinger Jaka (V) 17.06.97
  4  Huseinbašić Senad (K) 13.03.96
  6  Semanić Ermin 02.07.96
  9  Huseinbašić Samir 28.01.96
  10  Pašić Armin 27.08.97
  13  Basta David 05.03.96
  20  Dragosavac Marko 11.08.96
  22  Crnović Arment 30.12.96
  26  Lapajne Anže 13.11.97
  42  Kadunc Andrej 17.10.97
  88  Rozman Simon 21.05.96
  Rezervni igralci
  12  Križman Žan (V) 18.05.99
  13  Bebar Šabić Emanuel 20.05.98
  14  Gale Denis 18.03.96
  15  Zupančič Jan 16.01.97
  Rezervni igralci
  7  Ševo Daniel 20.12.97
  17  Čop Štefan 01.12.96
  19  Hmeljak Uroš 14.11.97
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:2 5 - Križman Aljaž Anton (41') 11m
   Jesenice-Bled
   0:1 4 - Huseinbašić Senad (10')
   0:2 13 - Basta David (28')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    2 - Piškurič Luka (11')
    3 - Gavranić Marko (28')
   Jesenice-Bled
    10 - Pašić Armin (22')
    20 - Dragosavac Marko (37')
    9 - Huseinbašić Samir (66')
    6 - Semanić Ermin (76')
    88 - Rozman Simon (90')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
    2 - Piškurič Luka (51')
   Jesenice-Bled
    26 - Lapajne Anže (37')
    1 - Mencinger Jaka (65')
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  62'     14 - Gale Denis
       7 - Marčetič Jurij
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  82'     7 - Ševo Daniel
       9 - Huseinbašić Samir
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan