align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 12.03.15
   TEKMA: Ivančna Gorica - Svoboda 4:1 (2:1)
   Kraj: Ivančna Gorica - Umetna trava    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Majhen Matija
   2. pomočnik: Nadarevič Jaka
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Piškurič Luka
  4  Vintar Jure
  5  Boh Luka
  7  Salčinovič Alen
  8  Mirt Matej
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  13  Gavranić Marko
  14  Gale Denis
  17  Žnidaršič Jan (K)
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Parkelj Jernej
  3  Flerin Žiga
  4  Nuhanovič Eni (K)
  5  Krotko Miha
  6  Založnik Anže
  7  Miklavc Jure
  8  Kekić Teo
  9  Judež Klemen
  10  Vaupotič Tilen
  11  Bojović Timotej
  Rezervni igralci
  12  Križman Žan (V)
  16  Nuhanović Edet
  18  Bebar Šabić Alex
  Rezervni igralci
  13  Kalar Nakov Luka
  14  Maksimovič Haris
  15  Mahkovec Matevž
  16  Savič Nik
  17  Krupljanin Danijel
  18  Hukić Benjamin
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Svoboda
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 11 - Maschke Jan (5')
   2:0 14 - Gale Denis (37')
   3:1 2 - Piškurič Luka (80')
   4:1 10 - Smrekar Jan (85') 11m
   Svoboda
   2:1 9 - Judež Klemen (38')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    17 - Žnidaršič Jan (38')
   Svoboda
    2 - Parkelj Jernej (63')
    3 - Flerin Žiga (83')
    18 - Hukić Benjamin (84')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Svoboda
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  89'     12 - Križman Žan
       1 - Verbič Tomaž
  89'     18 - Bebar Šabić Alex
       2 - Piškurič Luka
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  56'     18 - Hukić Benjamin
       11 - Bojović Timotej
  65'     17 - Krupljanin Danijel
       6 - Založnik Anže
  88'     16 - Savič Nik
       9 - Judež Klemen
  88'     13 - Kalar Nakov Luka
       2 - Parkelj Jernej
  88'     14 - Maksimovič Haris
       8 - Kekić Teo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan