align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 15.03.15
   TEKMA: NOGA Britof - Šenčur 2:3 (1:2)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Slemc Tilen
   2. pomočnik: Tumo Tibor
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V,K)
  2  Kukavica Benjamin
  3  Šenk Gašper
  4  Sitar Tevž
  5  Pavlovič Aleš
  6  Jusufović Elvis
  7  Dimitrov Robert
  8  Stojanac Matej
  9  Boldin Tim
  10  Godnič Matic
  20  Tomić Petar
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Novak Luka
  3  Bobnar David
  4  Celar Žiga
  5  Sirk Aljoša
  6  Gorjanec Denis
  7  Rakovec Nik
  8  Strašek Rok
  9  Kern Gregor
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Zupančič Jure
  Rezervni igralci
  13  Dedić Ervin
  14  Hudovernik Matic
  15  Bajželj Tom
  16  Sedlar Mark
  17  Borenović Aleksander
  18  Šenk Rok
  Rezervni igralci
  13  Bohinc Jan
  14  Jefimić Boro
  15  Hadžirić Anis
  16  Gašperlin Rok
  17  Vrtač Nik
  18  Vrtač Tim
  19  Škarabot Aljaž
   TRENER
   NOGA Britof
   Šenčur
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:0 20 - Tomić Petar (15')
   2:3 20 - Tomić Petar (83')
   Šenčur
   1:1 7 - Rakovec Nik (29')
   1:2 9 - Kern Gregor (40') 11m
   1:3 10 - Tominc Nejc (70')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    10 - Godnič Matic (33')
    9 - Boldin Tim (39')
    5 - Pavlovič Aleš (62')
   Šenčur
    3 - Bobnar David (55')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Šenčur
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  68'     13 - Dedić Ervin
       7 - Dimitrov Robert
  77'     17 - Borenović Aleksander
       8 - Stojanac Matej
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Jefimić Boro
       3 - Bobnar David
  64'     17 - Vrtač Nik
       9 - Kern Gregor
  68'     16 - Gašperlin Rok
       2 - Novak Luka
  77'     18 - Vrtač Tim
       7 - Rakovec Nik
  85'     19 - Škarabot Aljaž
       11 - Zupančič Jure
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan