align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 15.03.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Roltek Dob 2:2 (1:1)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Klančar Jaka
   1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   2. pomočnik: Klančar Luka
   Delegat: Lajovic Jože
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Novak Gal
  3  Barukčić Mario
  4  Tripunović Dragan
  5  Kulašević Amar
  6  Krasniqi Kevin
  7  Cvitić Pavao
  8  Mlinar Tilen (K)
  9  Petek Jan
  10  Sotenšek Jan
  11  Fatimić Amir
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Volčini Gašper (K)
  5  Avbelj Luka
  6  Zagorec David
  7  Krajnik Žan
  8  Kotnik Matej
  9  Čebulj Tomaž
  10  Lepoglavec Jure
  12  Avsec Tadej (V)
  14  Škofljanc Gašper
  16  Vasilić Uroš
  23  Jurišič Matej
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
  14  Krajšič Žan
  15  Merdanović Asim
  Rezervni igralci
  2  Skrbinek Anže
  3  Tomažin Žan Žak
  15  Zupančič Mitja
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Roltek Dob
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:1 8 - Mlinar Tilen (45')
   2:2 8 - Mlinar Tilen (87')
   Roltek Dob
   0:1 7 - Krajnik Žan (16')
   1:2 7 - Krajnik Žan (73')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    7 - Cvitić Pavao (6')
    6 - Krasniqi Kevin (21')
    8 - Mlinar Tilen (42')
    3 - Barukčić Mario (44')
   Roltek Dob
    23 - Jurišič Matej (30')
    2 - Skrbinek Anže (46')
    5 - Avbelj Luka (51')
    9 - Čebulj Tomaž (75')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
    7 - Cvitić Pavao (58')
    8 - Mlinar Tilen (89')
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  70'     15 - Merdanović Asim
       9 - Petek Jan
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  34'     2 - Skrbinek Anže
       8 - Kotnik Matej
  49'     3 - Tomažin Žan Žak
       23 - Jurišič Matej
  53'     15 - Zupančič Mitja
       5 - Avbelj Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan