align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 15.03.15
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Roltek Dob 2:2 (1:1)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Klančar Jaka
   1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
   2. pomočnik: Klančar Luka
   Delegat: Lajovic Jože
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime Rojen
  1  Holešek Jure (V) 07.05.99
  2  Novak Gal 17.10.97
  3  Barukčić Mario 09.07.97
  4  Tripunović Dragan 20.06.97
  5  Kulašević Amar 04.07.96
  6  Krasniqi Kevin 16.01.97
  7  Cvitić Pavao 08.03.96
  8  Mlinar Tilen (K) 03.02.96
  9  Petek Jan 18.08.97
  10  Sotenšek Jan 22.11.97
  11  Fatimić Amir 12.10.97
   Roltek Dob
Priimek in ime Rojen
  4  Volčini Gašper (K) 25.06.96
  5  Avbelj Luka 01.02.97
  6  Zagorec David 29.01.96
  7  Krajnik Žan 29.06.96
  8  Kotnik Matej 03.09.96
  9  Čebulj Tomaž 10.10.96
  10  Lepoglavec Jure 03.07.97
  12  Avsec Tadej (V) 04.01.96
  14  Škofljanc Gašper 06.01.96
  16  Vasilić Uroš 26.01.96
  23  Jurišič Matej 19.03.96
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan 03.07.97
  14  Krajšič Žan 23.01.96
  15  Merdanović Asim 11.12.97
  Rezervni igralci
  2  Skrbinek Anže 01.04.97
  3  Tomažin Žan Žak 24.10.98
  15  Zupančič Mitja 30.08.97
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Roltek Dob
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:1 8 - Mlinar Tilen (45')
   2:2 8 - Mlinar Tilen (87')
   Roltek Dob
   0:1 7 - Krajnik Žan (16')
   1:2 7 - Krajnik Žan (73')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    7 - Cvitić Pavao (6')
    6 - Krasniqi Kevin (21')
    8 - Mlinar Tilen (42')
    3 - Barukčić Mario (44')
   Roltek Dob
    23 - Jurišič Matej (30')
    2 - Skrbinek Anže (46')
    5 - Avbelj Luka (51')
    9 - Čebulj Tomaž (75')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
    7 - Cvitić Pavao (58')
    8 - Mlinar Tilen (89')
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  70'     15 - Merdanović Asim
       9 - Petek Jan
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  34'     2 - Skrbinek Anže
       8 - Kotnik Matej
  49'     3 - Tomažin Žan Žak
       23 - Jurišič Matej
  53'     15 - Zupančič Mitja
       5 - Avbelj Luka
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan