align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 14.03.15
   TEKMA: Jadran Dekani - Slovan 3:4 (3:1)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Čaušević Aron
   1. pomočnik: Brezovnik Gašper
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Besednjak Aljoša
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Pribac Gregor
  4  Starc Vasja (K)
  5  Gerk Mihael
  6  Franca Manuel
  7  Šuber Jean
  8  Jakovljević Nemanja
  9  Bertok Patrik
  10  Kučinič Patrick
  11  Krmac Patrik
   Slovan
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  3  Djinisić Stefan
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis
  7  Maliqaj Arbnor
  8  Miličević Marijo
  9  Laibuta Alexander Baariu
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Zajc Jakob
  13  Thaqi Avni
  15  Finžgar Jernej Rudi
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  2  Gjaka Alban
  6  Lukman Franci
  12  Kanurić Dževad (V)
  14  Begović Jan
  16  Čefarin Alan
  17  Stele Jaka
  18  Jankovec Jaka
   TRENER
   Jadran Dekani
   Slovan
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:1 7 - Šuber Jean (20')
   2:1 9 - Bertok Patrik (30')
   3:1 4 - Starc Vasja (45')
   Slovan
   0:1 11 - Zajc Jakob (19')
   3:2 7 - Maliqaj Arbnor (47')
   3:3 11 - Zajc Jakob (50')
   3:4 10 - Miljević Stefan (90')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    8 - Jakovljević Nemanja (55')
   Slovan
    4 - Kožar Adis (44')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
    8 - Jakovljević Nemanja (92')
   Slovan
    12 - Kanurić Dževad (58')
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
   Slovan
  Minuta  Igralec
  15'     6 - Lukman Franci
       5 - Omeragić Denis
  33'     12 - Kanurić Dževad
       1 - Čefarin David
  51'     2 - Gjaka Alban
       13 - Thaqi Avni
  60'     18 - Jankovec Jaka
       3 - Djinisić Stefan
  78'     14 - Begović Jan
       9 - Laibuta Alexander Baariu
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan