align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 14. krog 14.03.15
   TEKMA: Brda - Birsa&Matavž Bilje 0:3 (0:1)
   Kraj: Vipolže - Glavni stadion    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Sedej Miha
   1. pomočnik: Džuzdanović Jasmin
   2. pomočnik: Pavšič Peter
   Delegat: Mozetič Matjaž
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Drašček Blaž (V)
  2  Ferjančič Miha
  3  Kravanja Patrik
  4  Peršič Alen
  5  Žužek Matevž
  6  Petrič Tilen
  7  Manfreda Tomi
  8  Torkar Miha
  9  Bizjak Žan
  10  Lazar Kris (K)
  11  Slokar Luci
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  3  Umek Klemen (K)
  4  Kunc Domen
  6  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  13  Cijan Klemen
  14  Koblar Jan
  18  Silič Anej
  Rezervni igralci
  12  Blažič Matija (V)
  13  Simčič Jakob
  14  Dizdarević Alen
  15  Pahor Kristjan
  16  Berce Nejc
  Rezervni igralci
  7  Mozetič Vasja
  11  Žnideršič Kevin
  15  Nabergoj Ambrož
  16  Kobal Andraž
  17  Kavčič Rok
  19  Gorup David
   TRENER
   Brda
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Brda
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 13 - Cijan Klemen (5')
   0:2 9 - Masten Nik (49')
   0:3 11 - Žnideršič Kevin (67')
   OPOMINJANI
   Brda
    3 - Kravanja Patrik (46')
    9 - Bizjak Žan (55')
    10 - Lazar Kris (75')
   Birsa&Matavž Bilje
    18 - Silič Anej (9')
    2 - Kodelja Enej (82')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Berce Nejc
       2 - Ferjančič Miha
  46'     13 - Simčič Jakob
       11 - Slokar Luci
  72'     15 - Pahor Kristjan
       3 - Kravanja Patrik
  72'     14 - Dizdarević Alen
       7 - Manfreda Tomi
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  60'     11 - Žnideršič Kevin
       9 - Masten Nik
  64'     19 - Gorup David
       3 - Umek Klemen
  72'     17 - Kavčič Rok
       4 - Kunc Domen
  84'     7 - Mozetič Vasja
       10 - Čižmešija Tomislav
  84'     16 - Kobal Andraž
       8 - Humar Kevin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan